Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Emo
#21
Hans napisał(a):Uraziło Cię? Szkoda.
Powinienem więc w takim razie zmienić zdanie na takie, które by Ci bardziej odpowiadało? mowy nie ma.
Zachowaj się jak facet i przyjmij to 'na klatkę', jak wyżej wspomniałem - zdania nie zmienię dlatego ,że Cię uraziło.
Nie kryję się ze swoim zdaniem, niezależnie czy jest ono zgodne z gustami innych, czy też nie.

Nie mam na celu tego byś zmienił swoje zdanie, ale chyba wiesz że inaczej komentuje się to co jest ci prawie obce inaczej niż to co po części może dotyczyć ciebie.
Tak ogólnie to cieszę się że ktoś odpowiedział tu i można było powymieniać zdania :D
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#22
  Odpowiedz
#23
Dla mnie Emo to zwykli ludzie, którzy są wyjątkowo czuli, wrażliwi, ale jeśli chodzi o samookaleczanie się, to jest to zwykły stereotyp. Nie raz mnie ludzie tym mianem określali, gdyż często chodzę ubrana i umalowana na czarno.
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości