Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Facebook - nie mogę polubić nowych stron
#1
Hmm od pewnego czasu mam problem, jakieś ograniczenia mam na FB.
Wczoraj chciałem dać lajka, na profilu "Pan Andrzej" kolegi Sebastiana, ale nie mogłem. Wyskakuje mi taki błąd
Cytat:Individual Facebook members can connect to a maximum of 5000 Pages. To like this page, you'll need to unlike a Page you're already connected to.
I to już grubo ponad miesiąc to mam.
Jakieś rady ?
  Odpowiedz
#2
Zgłoś problem:
https://www.facebook.com/help/181495968648557/
  Odpowiedz
#3
Żebym to raz już tam pisał, olewają na całego...
  Odpowiedz
#4
Przecież masz jak wół napisane że poszczególny użytkownik może polubić maksymalnie 5000 fanpage, musisz coś odlajkować aby móc polubić inny fanpage.
  Odpowiedz
#5
Wątpię, abym polubił 5000 stron.
Jak korzystałem z likeplus to nie z głównego konta, miałem lewe ...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Facebook śledzi lokalizację mimo braku uprawnień w aplikacjach Swordancer 8 1 735 30.04.2020, 20:56
Ostatni post: Swordancer
  Pokolenie Facebook'a da Vinci 3 1 311 05.01.2018, 15:50
Ostatni post: Swordancer
  Jak mogę dodać zdjęcie przez laptopa na instagram ? Baron 1 1 304 18.05.2016, 11:30
Ostatni post: bandrzej
Star @fbchess @dailycute | Facebook | Messenger | Boty Dennijs 3 4 007 10.02.2016, 15:54
Ostatni post: Dennijs
  Szukam stron z grami i aplikacjami na Androida WazzUp 8 6 934 20.09.2015, 15:36
Ostatni post: Suicider

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości