Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Facet i jego ptak...
#1
Nie znalazłem tego więc wstawiam :D


Zasuwa jak Usain Bolt Haha

A tu już większa :D

  Odpowiedz
#2
To są efekty udomowienia dzikich zwierząt. Zwierzak zupełnie przywiązuje się do nas jak pies czy kot, wystarczy poświęcić mu dłuższą chwile będzie za nami biegał po domu, gdzie my to i on. Kaczka była od zawsze u tego faceta, więc się bardzo mocno przywiązała.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#3
Przykład na to jak dobry tytuł wątku potrafi przyciągnąć... ale to nie o tym.

Słodziaszna ta kaczka w pierwszym filmiku, zwłaszcza jak biega za swoim właścicielem.
Chyba jednak czas najwyższy kupić większą miskę bo w drugim filmiku ledwo się mieści.

Trzeba przyznać, facet ma oryginalne zwierzątko domowe.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
Tylko jak taka kaczka wystrzeli płynną posokę...


Niedobrze

Haha
  Odpowiedz
#5
Jakby nauczyć ją się załatwiać na dworze, to fajne domowe zwierzątko Haha

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co zrobił farmer, gdy imigranci zamieszkali na jego polu. amb00 3 1 363 09.03.2017, 22:44
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Ten facet by pewnie komuś wy*ebał ale... amb00 2 1 070 17.05.2016, 07:33
Ostatni post: Jarus
  Facet nie pies... dimix 0 1 423 16.12.2012, 00:09
Ostatni post: dimix
  Hit netu! Ptak kradnie paczkę chipsów Karol 5 3 268 15.05.2011, 00:33
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości