Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Facet i komputer.
#1
Widzę że podobny temat istnieje już na forum lecz mam do was pytanie moje drogie koleżanki co zrobić z facetem który siedzi na 24 godziny ----> 12 na komputerze ? Jak go przekonać że ja jestem ważniejsza ? Buziaki.
  Odpowiedz
#2
To jest problem, ale jak facet zobaczy ze traci swoja dziewczynę to się powinien obudzić. Tylko ryzykuje się tym ze się obudzi za późno.
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#3
Paulina napisał(a):jak facet zobaczy ze traci swoja dziewczynę to się powinien obudzić.
Bzdura. Obudzi się po tygodniu kiedy się zorientuje, że jest sam.
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#4
W sumie racja, ale cóż tacy są faceci
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
#5
A czy dziecko zmienia faceta względem przesiadywania przed komputerem ? Jak to wygląda drogie mamusie. =]
  Odpowiedz
#6
U mojej koleżanki nawet 2 dzieci nic nie zmieniła.

A ja 3 lata temu zostawiłam maniaka WoWa i do dzisiaj nie odszedł od kompa. Więc to chyba jednak nie działa.
  Odpowiedz
#7
Wkurzające, mnie złości jeszcze bardziej kiedy bawi się telefonem a potem w śodku nocy dostaje albo sms albo jakieś powiadomienia ;(
  Odpowiedz
#8
No nie wiem, mój też sporo czasu spędza przed komputerem, ja zresztą też lubię siedzieć w necie. Ale jakoś problemu z tym nie ma. Jak mam ochotę, żeby mój facet oderwał się od komputera, to wiem, co robić, żeby to było skuteczne:-) A czasem nawet się cieszę, że siedzi i mi nie przeszkadza, mogę jakiś serial obejrzeć albo z kumpelami pogadać.
  Odpowiedz
#9
Mi samej też się często zdarza przesiadywać całymi dniami przed komputerem, przy grach. I cieszę się, kiedy mój facet mnie rozumie, bo sam - jak większość - robi to samo. A, jak powiedziała malinka, jak chce się, żeby facet wstał od komputera, to i sposób się znajdzie. Przynajmniej kobieta ma trochę czasu dla siebie.
  Odpowiedz
#10
Facet przy komputerze to porażka. Jeśli to jego praca, ok, ale jeśli gra w gry całymi dniami, nie dorósł jeszcze moim zdaniem do roli partnera.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości