Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Fajne sklepy internetowe - podawać
Tylko allegro. Fajny jest też olx ale to nie sklep.
  Odpowiedz
Jakoś nie mam zaufania do sklepów internetowych. Zdecydowanie bardziej wolę właśnie wspomniane Allegro jeśli chodzi o zakupy w sieci. Nie muszę się nigdzie rejestrować, czy podawać swoich danych po raz kolejny, wszystko załatwiam paroma kliknięciami. Ceny... Wybór ogromny i naprawdę konkurencyjny, czuje się jak w galerii handlowej, a nie osiedlowym sklepiku. Poza tym komentarze. Żaden sprzedawca nie chciałby dostać negatywa, to też mobilizuje w jakimś stopniu. No i nie wspomniałem o najważniejszym, o szybkości wysyłki. Zamawiałem wielokrotnie produkty poprzez sklepy internetowe i wysyłka trwała przeważnie sporo dłużej. Zwłaszcza jeśli płaciłem przelewem... Miałem wtedy wrażenie, że sprzedawca naprawdę ma mnie gdzieś, bo maila potwierdzającego dostawałem przeważnie po 48++ godzinach od zakupu, a sama paczka nigdy nie przychodziła w tym samym tygodniu.

Powyższe słowa tyczą się raczej przeciętnych sklepików internetowych. Agito, czy Morele działają o niebo sprawniej, dlatego nie mam zamiaru szargać im opinii, no ale i tak do zakupów polecam znanego wszystkim giganta Allegro. Zamawiałem tutaj już dobre tysiąc produktów i zdecydowana większość transakcji jest zawsze pozytywna. Zdarzały się też problemy czasami, ale w większości były to zakupy od osób prywatnych używanego sprzętu lub ciągnięte z Chin towary, które docierały do mnie po kilku miesiącach. Zamawiając jednak od renomowanego sprzedawcy, wszystko idzie gładko.
  Odpowiedz
(13.01.2016, 23:29)androidplus napisał(a): Tylko allegro
allegro to też nie sklep Geniusz

Ja polecam jeszcze komputronik.pl - szybka wysyłka do netpunktu, niestety niektóre produkty są droższe (np. jedna rzecz kosztuje normalnie 90zł, a w komputroniku 199zł), ale nie wszystkie, więc wybieram ten sklep, tylko jeśli dany produkt nie jest znacznie droższy
[Obrazek: 9YmhkuS.png]
  Odpowiedz
@Robotox platforma transakcyjna on-line... pasuje?? Czary
  Odpowiedz
Na allegro z tego co widzę coraz mniej jest indywidualnych użytkowników a większość to właśnie sklepy www. Więc kupując na Allegro kupujemy w sklepach sieciowych, ale za pośrednictwem właśnie allegro. Czy jest szybciej niż tradycyjnie - nie zauważyłam różnicy. 

Zakupy w sieci robię zawsze w sklepach specjalizujących się w danej branży, a nie w takich co sprzedają wszystko na raz. Nie przeszkadza mi rejestracja itp. Mój ostatni zakup to ciśnieniomierz naramienny Geratherm Desktop - prezent dla dziadków z okazji ich święta. Zakup bezpośrednio na stronie producenta, a nie w sklepie typu 'wszystko dla wszystkich'.
  Odpowiedz
(27.01.2016, 10:01)Balbinka napisał(a): Zakupy w sieci robię zawsze w sklepach specjalizujących się w danej branży, a nie w takich co sprzedają wszystko na raz. 

A co jeśli sklep jest multibrandowy i oferuje produkty znanych marek, a nie jakieś tanie podróbki? Nie sądzisz, że ograniczasz sobie w ten sposób możliwość kupienia czegoś po niższej cenie i np. wybór?
  Odpowiedz
Forseti rynek handlu internetowego jest już tak bardzo rozwinięty, że postawa kupuję konkret w branżówce niczego nie ogranicza. Również nie lubię kupowania (poza platformami zakupowymi takimi jak Allegro) artykułów w sklepach typu "mydło i powidło". Szukam elektroniki - wybieram wśród sklepów z elektroniką, chcę nowe tapety do kuchni - to wybiorę do porównania sklepy, których działalnością przewodnią są właśnie tapety. Z resztą nawet przeglądając oferty Allegro w dużej części przypadków od razu sprawdzam, czy to sklep, czy prywaciarz i do jakiej branży taki sklep wrzucić sobie na przyszłość. Do wielu wracam regularnie.
  Odpowiedz
warto sprawdzać sobie przed kupnem ceny w porównywarkach, typu Ceneo czy Skąpiec
  Odpowiedz
morele.net
allegro.pl 
Ale w allegro uważaj na oszustów!
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości