Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Fajne sklepy internetowe - podawać
(26.10.2017, 18:56)Druczh napisał(a): Ja lubię kupować na allegro ogólnie, ale swoje "zabawki" do ASG biorę na militaria.pl (znaczy to sklep online, bo można też sobie w stacjonarnym kupować).
czy asg nie jest drogą sprawą ? słyszałam o tym sklepie i nawet ostatnio widziałam reklamę na tramwaju we Wrocławiu
  Odpowiedz
Fakt, trochę kosztuje. Zebranie całego uzbrojenia, munduru, plecaka, wyposażenia zabiera fundusze i czas, bo wiadomo, że mało kto może sobie pozwolić na takie duże zakupy za jednym razem, ale dla mnie to cała frajda się w kompletowaniu. Zawsze czekam na promocje w militariach żeby pistolet albo spodnie do munduru taniej kupić i często się udaje. Ostatnio kupiłem spodnie pentagonu przecenione i miałem na extra zapas amunicji :D .
  Odpowiedz
(03.08.2017, 12:43)wrzochal11 napisał(a): warto sprawdzać sobie przed kupnem ceny w porównywarkach, typu Ceneo czy Skąpiec

(03.08.2017, 14:02)Verkus napisał(a): morele.net
allegro.pl 
Ale w allegro uważaj na oszustów!

Ja podziękowałam definitywnie modelom od chwili gdy przedłużali realizację zamówienia o prawie miesiąc, zasłaniając się brakiem magazynowym, tylko, że podczas robienia zakupów towar dostępny był, bo przecież inaczej nie można go kupić. Więcej u nich nic nie kupię. Co do allegro to nie mam zastrzeżeń - kupowałam dużo i nigdy problemu nie było. A tak to klasyczne sklepy branżowe, zależy co mi akurat potrzebne. Przy remoncie domu miałam całą listę od Allegro, po Fototapetka.eu, bo zakupy wtedy szly fototapety kuchnia to meble, a to nowy dywan. Sporo tego było, ale wszystkie oceniam pozytywnie. Z porównywarek najbardziej przypadło mi do gustu Ceneo :)
  Odpowiedz
Damn, ten wątek jest tak idiotyczny Facepalm. Niech ktoś to zakończy.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości