Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Fajny Bit w google translate
#1
Wejdź na Google Translate, skopiuj ten tekst:

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk

Ustaw "niemiecki" i naciśnij na głośnik!
[Obrazek: 294916_304960029578479_100001934531875_6...7519_n.jpg]

Jeśli nie wstawilem do odpowiedniego działu prosze o przeniesienie :)
  Odpowiedz
#2
:D... Kiedy na to wpadłeś.
Chyba ci się nudziło D:
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#3
Taki dobry to nie jestem :P
  Odpowiedz
#4
I po co professionalne programy do obróbki dźwięku skoro mamy google translate!
Ciekaw jestem kto wpadł na takie wykorzystanie tej stronki ..:)
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak pozbyć się google+ z Youtube amb00 10 4 281 22.01.2015, 18:24
Ostatni post: Robotox
  Google Maps na polskiej wsi Nicholas 9 2 538 26.02.2014, 19:28
Ostatni post: da Vinci
  Google się uczy? B0hazard 2 1 737 11.05.2013, 19:53
Ostatni post: Mychaty
  Wklep w google :P WazzUp 6 2 476 02.04.2013, 18:04
Ostatni post: Vilandra
  Google zgłodniało Motaro 14 6 226 02.09.2012, 09:46
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości