Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

FanGrow.pl - Wymiana lajków i google plus
FanGrow.pl - Wymiana lajków i google plus - zarabianie na kuponach

Cześć ostatnio znalazłem ciekawy serwis nazywa się fangrow :P gdzie za:
- polubienie stron na fb,
- g+
- przeglądanie stron www
- filmów na YT

otrzymuje się punkty, które można później wymienić na:
- promocję swoich stron
- doładowanie telefonu
- wymienić na kupon fangrow z punktami który można później sprzedać np. na allegro - ja tak robię :D

Co jest fajne i przekonało mnie do fangrow w porównaniu z innymi podobnymi systemami to fakt, że jest tworzony przez firmę a nie jakiegoś gimbusa Cool: doładowania telefonów wchodzą szybko już po 24h oraz co ciekawe ich strona działa na każdym urządzeniu z androidem, windows phone czy apple, więc na moim telefonie z androidem mogę punkty zdobywać siedząc na lekcji :D

Podaje link referencyjny:
http://www.fangrow.pl/ref-1793.html
  Odpowiedz
Skąd mam pewności że przy wymamieniu tych punktów nie zostanę oszukany?

Ps:Jakiś filmik albo coś innego potwierdzające twoje słowa.Każdy może sobie napisać tak jak ty, dlatego prosiłbym o jakiś dowód na to;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz