Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Far Cry 5
Lightbulb 
Ubisoft wrzucił wczoraj oficjalny trailer najnowszej części Far Cry, która na rynku ukaże się 27.02.2018 . Zapraszam do zapoznania się :)

Krótki opis gry: 'Gracz kieruje losami zastępcy komendanta policji, który zostaje uwikłany w konflikt pomiędzy władzą, a przywódcą religijnego kultu, terroryzującego region. Jego zadaniem jest zbudowanie lokalnego ruchu oporu.'

Co sądzisie o grze? Jak zapowiada się Waszym zdaniem?

Dla mnie osobiście jak zawsze grafika powala na kolana. Natomiast jeżeli chodzi o sam koncept to nie wydaje mi się, żeby Far Cry 5 było aż tak dobre jak Far Cry 3 i Far Cry 4, ale to już tak naprawdę przekonamy się dopiero w przyszłym roku ;)

I jeszcze jedno pytanie: Która część Far Cry najbardziej Wam się podoba?

Ja sama grałam w Far Cry 2, Far Cry 3, Far Cry 4 oraz Far Cry Primal, gdzie dwójka nie podobała mi się w ogóle (i do tej pory mnie to zadziwia, że w ogóle zdecydowałam się na spróbowanie kolejnej części, skoro wcześniejsza mi się nie podobała), natomiast trójka była dla mnie po prostu prze-mega dobra! Czwórka też była bardzo zbliżona jakościowo do trójki, ale jednak troszeczkę czegoś jej zabrakło. Natomiast Far Cry Primal do tej pory lezy u mnie zaczęty, ale nie mogę się do niego przekonać przez dosyć męczącą grafikę (wszystko w brązowo-mdłych kolorach) plus nie podoba mi się koncepcja grania z punktu widzenia zwierząt. 

Osobiście uwielbiam gry z otwartym światem, a osadzenie w nich zwierząt dodało wszystkiemu jeszcze większego smaczku. Jak dla mnie Ubisoft dostaje złoty medal za te produkcje :)
  Odpowiedz
Grałem w Far Cry różne wersje zawsze były niezłe to już widzę grafike na poziomie extremal może być ciekawie bo nawet samolocik był-bądź co bądź Far cry do tej pory był niezły a to czy ta część odniesie sukces to zobaczymy bo napewno wprowadzili jakieś innowacyjne pomysły-tylko pozostaje jeszcze konfiduracja sprzętowa do tej gry i to będzie chyba nas wszystkich najgorszy ból -no może nie wszystkich-Pozdrawiam
  Odpowiedz
 Natomiast Far Cry Primal do tej pory lezy u mnie zaczęty, ale nie mogę się do niego przekonać przez dosyć męczącą grafikę (wszystko w brązowo-mdłych kolorach) plus nie podoba mi się koncepcja grania z punktu widzenia zwierząt. 

Grałem tylko w tę część i na mnie zrobiła wrażenie.
Na początku było mi ciężko jest ogarnąć jak wyrabia się skille, chodziłem tak po otwartym świecie i zbierałem co się dało.
Sam otwarty świat naprawdę robi wrażenie, jest pełno zieleni, jest zima...
Fakt, jest sporo brązowego, ale kolory jak dla mnie mdłe nie są.
Zwierzaki interesujące, bardzo spodobał mi się pomysł zwierzo-pomocnika.
I chyba tak naprawdę to musimy zrobić 1,2 misje by móc dalej upgrade'ować do lepszych pomocników.
A tak to można sobie odpuścić granie mamutem. 2 plemiona, z czasem gra jest monotonna, ale ostatnie szczeble drabiny fabularnej są świetne. Grałem w trybie normal, myślę że na wyższych poziomach może być tylko lepiej ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]

Odpowiedz
Według mnie kolejny odgrzewany kotlet, ale spokojnie za rok będzie kolejna część.. Lmao
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Jak dla mnie nie jest do odgrzewany kotlet. Po prostu Ubisoft robi dobrą robotę, więc dlaczego nie lecieć z tym dalej. Ale oczywiście każdy lubi inne gry ;)
  Odpowiedz
Czy ja wiem, czy to dobra robota. Far Cry 3 fakt to była niesamowita gra z bardzo bardzo dobrą fabułą, far cry 4 dno, primal też dość dobry, a teraz będzie dno idąc ich tendencją do psucia co drugiej gry z tej serii. :)

Odpowiedz
Jak dla mnie czwórka była dobra. Nie tak dobra jak trójka, ale nadal trzymała fason. Także jak widać różni ludzie różne opinie ;)
  Odpowiedz
Mi się osobiście nie podobało jak Ubisoft wprowadzał gracza do gry.. W 3 miałaś cały proces "dorastania" bohatera do sytuacji krok po kroku stawał się wojownikiem, a w 4? Przyjeżdżasz ni z du*y ni z pietruszki już strzelasz nie wiadomo kompletnie co się dzieje. Ja takie odniosłem wrażenie, po których skreśliłem tą grę. :P

Odpowiedz
Pewnie nie chcieli powtarzalności gry, bo gracze skomentowaliby to słowami, że nic nowego nie robią, a kasę zbijają ;)
Mnie tak szczerze to w 4 wnerwialy juz misje z tymi gościami na haju, bo ile można to samo :P
  Odpowiedz
Za dużo też się nie napracowali, zrób sobie research i znajdziesz więcej podobieństw od jej poprzedniczki jak różnic. ;)
(27.05.2017, 09:48)Nic i Cień napisał(a): Dla mnie osobiście jak zawsze grafika powala na kolana.
Co do grafiki, już się nauczyłem, że za żadne chiny nie warto wierzyć Ubisoftowi na temat grafiki w grze. Robią takie uproszczenia względem trailerów, że szkoda gadać.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości