Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Fotomanipulacja problem
#1
Siemka
postanowiłem zrobić dla siebie tapetę.
Ok robie.
Zajeło mi to jakieś 2h, to moja pierwsza taka praca.
Ale nie pasuje mi tu ten skuter, jest taki nienaturalny...
Poradzcie coś.

[Obrazek: an3x.jpg]
]
  Odpowiedz
#2
Photoshop? Cienie dodaj i nałóż filtr fotograficzny na skuter ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Cienie wartałoby, ale zdjęcie skutera i zdjęcie krajobrazu z drogą mają zupełnie inną perspektywę i skuter jest też z blisko (albo za mały), co już całkiem psuję sprawę, bo nie ma proporcji.
Co to za kropka czerwona tak na dole, na środku?
Robisz to w PS?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#4
Rzeczywiście coś z perspektywą jest coś nie tak ;)
Ja bym trochę odjął skuterowi kontrast i dał mapę z gradientu na wszystko.
Jak na 1 raz i 2 godziny to i tak krótko w porównaniu do mnie xd
Najbardziej mnie wkurza ten napis, jest niewidoczny, zbyt ciemny, ale sam nie wiem gdzie i w jaki sposób bym go tam umieścił.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości