Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


FreeSO
#1
[Obrazek: freeso-logo.png]

FreeSO to nieoficjalny projekt upadłego The Sims Online.  W grze możesz wybudować własny dom, zarabiać pieniądze, spotykać się ze znajomymi po prostu - tak jak w realnym życiu! :)

Miasto
[Obrazek: gXT8oMc.jpg]

Gdzie zaznaczone pole, tam mogłaby być nasza dzielnica. ;)

Polacy oczywiście grają. Gdyby na tym forum udałoby się zebrać grupkę osób, nic nie stoi na przeszkodzie zagrać razem. Instalacja jest banalna, zajmuje około godzinę (trzeba ściągnąć pliki gry). Na YouTube znajdziecie dużo filmików z rozgrywki.

Co sądzicie? :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości