Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


[Głosowanie] User miesiąca - październik 2011
#1
Wybieramy Usera miesiąca października 2011 roku.
Jest to drugie głosowanie na naszym forum.

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.
Zasady w tym wątku jedynie go uzupełniają.

Edycja postów jest zablokowana. Proszę sprawdzić dwa razy poprawność
swojego wpisu przed opublikowaniem.


Pod uwagę bierzemy działalność użytkowników za miesiąc "Październik"
  • W tym wątku oddajemy głosy na Usera miesiąca Październik.
  • User miesiąca wybierany jest raz w miesiącu za miesiąc poprzedzający miesiąc wyboru (czyli: w październiku wybierać będziemy Usera miesiąca września, w listopadzie Usera miesiąca października, itd.) w ciągu całego miesiąca.
  • Zakończenie głosowania następuje 30 listopada o godz. 0:00.
    Późniejsze głosy nie będą brane pod uwagę.
  • Oficjalne ogłoszenie wyników powinno nastąpić 1 Grudnia,
    w przeciągu 24h od zakończenia głosowania.
  • Głosowanie jest jawne, każdy ma możliwość oddania pojedynczego głosu wraz z obowiązkowym jego umotywowaniem.
  • Umotywowania mogą być zbieżne ze zdaniem innych użytkowników.
  • Posty edytowane przez autora nie będą brane pod uwagę. (1.11.2011) - w takim przypadku istnieje podejrzenie o zmiany głosów...
  • Przy naruszeniu zasad i regulaminu głosowania użytkownik będzie informowany notką administratorską.

Zapraszam do głosowania.
#2
Pierwszy głos oddaję na użytkownika Kucharek - za całokształt pracy na forum.
#3
Mój głos na MissFuneral, dlaczego? Bo to fajna kobitka jest, a tak poważnie to za bardzo ciekawe posty w dziale książki, który stał się działem wybijającym, za dużą kulturę osobistą, oj można by tu wymieniać. A po za tym to fajna kobitka jest i już.
#4
Ja również zagłosuję na MissFuneral dlaczego? A dlatego, że tworzy wspaniałe wątki, które z przyjemnością człowiek czyta, pomogła mi bardzo dużo w szkole i też twierdzę, że to fajna kobitka jest;)
#5
Ja oddam głos na Tonyegoviroosa, Głos ten uzasadniam tym że użytkownik ten w bardzo rozsądny sposób wypowiada swoje zdanie, za jego wiedzę i szczere posty :)
#6
Głosuję na tungar-a uzasadnienie : bezkonfliktowy , pomocny , uczynny :)
#7
Ja z czystym sercem mogę zagłosować na MissFuneral Brawo Bardzo ciekawe wątki pisze :) No i za pomoc z kilkoma tekstami :D
---
#8
Na początku chciałem zagłosować na grafika adam-as, ale w zasadach doczytałem się wskazówki,
że głosowanie dotyczy aktywności za miesiąc październik... No to lipa tym razem.

Heh idąc pewnymi trendami na forum głos swój oddaję na MissFuneral. Tadaaam
Głos swój uzasadniam tym, że prawie każdy na nią zagłosował, więc
coś w niej musi być... :D

Wszystkim wam pięknie dziękuję i proszę
o kwiatki (tzn podziękuj).
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
#9
Ostatnio byłem w tyle z życiem forum aczkolwiek dołączę się do głosowania i oddam głos na tungara
Dlaczego? A dlaczego nie! Tak jak to Karol napisał pomocny, bezkonfliktowy, pisze ciekawe wątki
#10
Ponieważ jeden z moich faworytów wygrał w poprzednim miesiącu,
tym razem zagłosuję na tungara za:

rzetelne prowadzenie działu o piłce nożnej, bieżące i aktualne informacje, kreatywność
w tworzeniu filmów związanych z wątkami forum na kanale YT, poważne podejście
do powierzonej roli na forum, za uczynność wobec innych użytkowników forum oraz
za uprzejmość i sympatyczny charakter :)


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Głosowania na użytkownika miesiąca zostały zamknięte. Baron 8 4 267 12.04.2015, 09:22
Ostatni post: Baron
  [Głosowanie] User miesiąca - maj 2012 Baron 6 4 058 08.06.2012, 13:35
Ostatni post: Borat
  [Wyniki] User miesiąca - kwiecień 2012 Baron 3 2 889 02.06.2012, 13:43
Ostatni post: Motaro
  [Głosowanie] User miesiąca - kwiecień 2012 Baron 9 5 077 16.05.2012, 11:06
Ostatni post: Devil
  [Wyniki] User miesiąca - marzec 2012 Baron 7 4 548 05.05.2012, 14:28
Ostatni post: MissFuneral

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości