Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gdy życie zmienia bieg
#1

[Obrazek: USleFsu.jpg]
Ostatnio w moim życiu sporo się zmieniło.. Moje podejście do świata nie jest już jak kiedyś. Jedną z najważniejszych zmian jest zapisanie się na k1. Sztuka walki, która z tego co mi wiadomo bazuje na połączeniu karate i boksu.
Niby nic wielkiego, ale tego potrzebowałem.. Swoistego resetu umysłowego, dyscypliny trenera i watahy, na której mógłbym polegać. Mija 3/4 miesiąc od mojego dołączenia do grupy. Piękny czas.. Trener ciągle mnie chwali, choć jest mega dużo rzeczy, które muszę poprawić, to i tak jest to jak aloes na rany! Ciągle myślę o tym jak "wejść w typa", jak przejść gardę, jak zrobić to i to.. Ciągle.. To mnie pochłonęło. Mega sprawa. Kto by powiedział, że rozstanie z *** wyjdzie tak na plus. Polecam każdemu z osobna, to trzeba przeżyć - Dla bojących się zacząć! - To jest sport dla każdego. Nie musisz być prosem. Nie musisz bić się jak zawodnik MMA, ale to czyści umysł. Jak w to wdepniesz, to ciężko będzie ci przestać.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
  Odpowiedz
#3
No tak, ale samym sportem człowiek nie żyje...
  Odpowiedz
#4
  Odpowiedz
#5
(25.02.2018, 19:08)_Magnolia_ napisał(a): No tak, ale samym sportem człowiek nie żyje...
Zależy jak dana osoba podchodzi dla tematu. Dla niektórych sport jest życiem, tym co jest jak narkotyk. Nie ma sportu, to i życie traci sens.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#6
Sporty walki prowadzone przez dobrego trenera mogą być jak najlepsza terapia! Tak trzymaj. :)
  Odpowiedz
#7
Trener jako trener i jako zwykła osoba jest tak zaje.. Fajny, że chce się tam chodzić. Naprawdę, mega osoba!
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości