Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookie, odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Gdzie założyć domenę?
Domena miałabybyć .pl, gdzie polecacie ? I żeby nie było za drogo ;)

Jeżeli chcesz wiedzieć do czego to odsyłam Tutaj
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
Jeśli domena na długi czas to musisz patrzeć na cenę przedłużenia, bi zazwyczaj ta jest droższa od ceny zarejestrowania domeny.
Ja polecam i korzystam z
https://www.masternet.pl/
cena zarejestrowania - 12zł, cena przedłużenia - 45zł
Druga tania opcja to
http://www.ovh.pl/domeny/
gdzie ceny są podobne.
Strony typu nazwa, home czy az dają domenę za 1zł, ale jak chcesz przedłużyć to nie wiem jak jest we wszystkich przypadkach, ale np. w az cena wynosi ok 100zł
  Odpowiedz
Netmark ma najniższe ceny rejestracji i przedłużenia na rynku.
  Odpowiedz
Sporo rejestratorów i ich cenniki przedłużeń domen .pl zebrał serwis: ileza.pl
Znacie może podobne zestawienia z wiekszą ilością registrarów, nie tylko tych będących partnerami NASK ?
  Odpowiedz
Warto zerknąć też na stronę firmy Prohost, moim zdaniem mają niezłe ceny
  Odpowiedz
wouvaria napisał(a):Warto zerknąć też na stronę firmy Prohost, moim zdaniem mają niezłe ceny
Niby na co te ceny mają takie niezłe ?? Na domeny na pewno nie.
Koszt odnowienia domeny pl to 80 zł netto, na prawdę niezła cena.

P.S
Czyżby nieudana próba marketingu szeptanego ?
  Odpowiedz
Polecam ovh tanie domeny .pl i odnowienia albo w az.pl na promocji domena za kilka złotych ale już odnowienie to 100zł + vat;/
  Odpowiedz
Źle napisałem w poprzednim temacie. Hekko daje za darmo domenę do konta za bodaj 8 dyszek.
Ale zawsze patrzcie przede wszystkim na ceny przedłużenia. Czasami można zapłacić nawet 120 zł za PL, a to już gruba przesada.
Normalna stawka to 5-7 dyszek.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości