Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gekon1991 & Konto_gry
#1
Wczoraj dostałem wiadomość od GEKON1991 o treści "Chcesz kupić moje konto za 3mln ? "

Odpisałem mu że multikonta nie są mi potrzebne ponieważ mam swoje dobrze zarabiające. Nie mam nic przeciwko sprzedaży dlatego olałem to.

Ale dziś wchodząc w skrzynkę odbiorczą widzę :

[Obrazek: sc1-1353588679.jpg]


Czyżby gekon chciał kogoś wyrobić na wałka ? Obydwa konta są teraz na hasło a ze strony gekona nie ma odpowiedzi. Nie wiem co Wy myślicie na ten temat ale nie wygląda to wg mnie zbyt kolorowo.

Pozdrawiam Assassin-X
  Odpowiedz
#2
Wczoraj miałem to samo.Nie wiem co o tym myśleć.

[Obrazek: UXsuKKC.png]
  Odpowiedz
#3
Ja również dostałem taką wiadomość od chomika Gekon1991. Odpisałem mu żeby zajrzał tu na forum do działu targowisko.
[ Sygnatura usunięta przez moderatora. ]
  Odpowiedz
#4
Gdyby chciał sprzedać to na pewno nie w ten sposób. Zaraz go ktoś podpierdzieli.
  Odpowiedz
#5
Używa spamera by przesłać wszystkim chomikom info. że sprzedaje chomika. To chyba logiczne.

Nie chce nikogo oszukać po prostu chce sprzedać, a tak sie reklamuje.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości