Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Generator Hasła
Thumbs Up 
Udało mi się pokonać kolejny skrypt więc się nim dzielę :

http://pomocnychomik.cba.pl/generator/

Jest to generator hasła ;)
  Odpowiedz
No brawo. Brakuje mi tylko w nim generowania spacji i znaków specjalnych niemożliwych do wpisania z klawiatury jak np. º÷ג.
Poza tym całkiem przydatny generator. Na pewno lepsze to niż ustawianie hasła składającego się z imienia i daty urodzenia. :)
  Odpowiedz
"pokonać" ?
Kod:
http://www.forumweb.pl/gotowe-komponenty-www/generator-generator-losowych-hasel,62266
  Odpowiedz
@up jeśli byłbyś na takim etapie kodowania jak ja cieszyłbyś się nawet z marquee ;)
  Odpowiedz
Sorki za odkop ale link nie działa ;(
  Odpowiedz
Jeśli chcesz podeślę Ci inny skrypt to sobie go zainstalujesz :)
  Odpowiedz
Generator hasła to pierwszy krok do utraty konta na którym jest hasło z takiego generatora, już kilka razy pisałem że hasło wygenerowane przez "automat" nie jest bezpieczne.
  Odpowiedz
Dobrze że jest ten temat, bo miałam hasło takie jak nick... W sumie nie myślałam że ktoś może sobie wejść... jeeej w ogóle nie myślałam :( Mam tylko nadzieję że nikt nie wiedział ;(
  Odpowiedz
Odkochana napisał(a):Generator hasła to pierwszy krok do utraty konta na którym jest hasło z takiego generatora, już kilka razy pisałem że hasło wygenerowane przez "automat" nie jest bezpieczne.
Jeśli ten skrypt umieścić na własnym hostingu, po czym usunąć hasło z bazy, to nikt go nie odgadnie.
  Odpowiedz
(13.02.2013, 15:00)Assassin-X napisał(a): Jeśli chcesz podeślę Ci inny skrypt to sobie go zainstalujesz :)

Mam własny skrypt do generowania haseł:
www.mychaty.vv.si/hasla/
  Odpowiedz