Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Glock 17 C
#11
Kocham Glocki, jak mi się dobrze z nich strzela. Mam małą dłoń, ale świetnie mi się wpasowują. Glock 17 to była pierwsza broń z jakiej strzelałam ostrą amunicją.

Matko jak ja się wtedy bałam, że kogoś zabije niechcący, ale później, kiedy już zrobiłam pozwolenie na broń, to nie mogłam uwierzyć, że pistolety mnie kiedyś przerażały.

Ale tak na marginesie, to i tak najbardziej lubię strzelać z PM98 - to jest moje kochane cacko ;)
  Odpowiedz
#12
Jaką kategorię masz wpisaną w pozwolenie? Pytam, tak z ciekawości. ;)
  Odpowiedz
#13
B - ochrona osób i mienia ;)
  Odpowiedz
#14
No proszę, proszę. Cóż za ciekawe osobowości się tu pojawiają :)
Kobieta znająca się na broni.
Brawo :)
  Odpowiedz
#15
(15.05.2012, 00:22)admin napisał(a): No proszę, proszę. Cóż za ciekawe osobowości się tu pojawiają :)
Kobieta znająca się na broni.
Brawo :)

Zdarzyło mi się kiedyś szkolić z broni jednocześnie 20-stu facetów z Cobry. Tylko wyobraźcie sobie ich miny, kiedy weszłam do sali (blondyna z pistoletem maszynowym na ramieniu)... Myślałam, że nigdy im się te szczeki z podłogi nie podniosą...
  Odpowiedz
#16
Glock 17C o ile się nie mylę jest na wyposażeniu Policji w naszym kraju.
Tak samo jak z resztą Walther P99, z którego miałem przyjemność strzelać niestety tylko w wersji CP99 Compact (czyli wiatrówka na naboje gazowe).
Jako tako przyjemności strzelania z ostrej amunicji nie miałem...niestety.
Zazdroszczę Vilandrio takiego doświadczenia, chciałbym spróbować tego rodzaju rozrywki w najbliższej przyszłości :)

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#17
(21.06.2012, 13:33)Hans napisał(a): chciałbym spróbować tego rodzaju rozrywki w najbliższej przyszłości :)

Ta "rozrywka" to również wielka odpowiedzialność. Codziennie ładując magazynki staram się zdawać sobie sprawę, że dzierżę w dłoniach czyjeś życie, że mam przy sobie coś, co nieodpowiednio użyte może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Strzelanie z ostro naładowanej broni daje powoduje oczywiście skoki adrenaliny, ale sprawia też, że człowiek zaczyna kontrolować każdy swój ruch i gest. Czasem jeden nieostrożny strzał i drugiego możemy już nie wykonać...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Glock 17 - supercacko Vilandra 4 5 368 13.01.2013, 16:02
Ostatni post: Vilandra

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości