Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Głośny seks - ok, czy passe?
Witam... To jaki może być zależy w sumie od nas samych, jak się postaramy:) Ewentualnie może być jeszcze łono natury:P No, ale ogólnie mówiąc, co komu do domu, jak dom nie jego...:P Pozdrawiam głośnych i cichych:P
  Odpowiedz
Moim zdaniem sex musi być głośny. Poprzez głębokie szybie oddychanie, a potem jęki krzyki itp. potęgujemy doznania, uruchomiają się dodatkowe receptory. Tylko chłopaki pamiętajcie, że przy grze wstępnej kobiety lubią słowa, namiętnie i z uczuciem. Pozdrawiam tu wszystkich członków to mój 1 post. Dzisiaj surfując po necie Was znalazłem.
  Odpowiedz
Sex dobry to sex dobry, każdy ma własne odczucia jak go przeżywa, ale racja. Bliskość, ciepło, wicie się uwalnia w nas emocje niecodzienne, które trzeba wyrazić poprzez jęki, krzyczenie. Ukrywanie swoich emocji podczas stosunku nie wychodzi na dobre, a wręcz przeciwnie. Staje się monotonne. Partnerka krzyczy, facet się męczy, ona zresztą po trochu też, a takie emocje wyzwalają w nas energię i siłę by jeszcze pokazać, że potrafimy więcej. Nie warto ukrywać tego kobiety, bo zobaczycie, że im więcej przeżyjecie tym seks będzie lepszy i partner będzie starał się sprawić jeszcze większą przyjemność. Nie bójcie się pokazać swojego prawdziwego ja, bo skoro doszło do stosunku, to znaczy, że ufacie partnerowi, i zaufałyście mu więc może was poznać też z tej dzikszej, ostrzejszej strony.
  Odpowiedz
O właściwej porze jest ok, na mieszkaniu, w środku nocy, raczej trzeba zachować szacunek do sąsiadów. Głośmy seks jest spoko.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
(15.06.2016, 19:20)Swordancer napisał(a): Głośmy seks jest spoko.
Pod warunkiem, że nie uprawiają go sąsiedzi o 3 w nocy doprowadzając do białej gorączki. Miałam takich. Kiedy stukanie w sufit i uprzejme prośby przestały pomagać kiedyś w akcie ostatecznej desperacji wyjęłam gitarę z kąta, odpaliłam wzmacniacz i zaczęłam grać opening z "Mody na sukces". Potem przez miesiąc jak mijali mnie na klatce oblewali się rumieńcem i odwracali wzrok, ale cisza przez jakiś czas potem była. Haha

A co do tematu- wszystko jest dla ludzi. Głośny seks to potrzeba, ekspresja, zachcianka a nie moda, więc ciężko, żeby był passe. Nie robimy tego dla innych, tylko dla siebie. :) Zatem- jeżeli ktoś chce uprawiać głośny seks- proszę bardzo. Cichy- też okej. Byle w granicach dobrego smaku i nie przeszkadzać w odpoczynku innym. :)
Chociaż, znam faceta, który uważa, że jeśli cała ulica nie słyszała, że jego kobiecie jest dobrze- znaczy, że za mało się starał. :P
  Odpowiedz
Ja uwielbiam kiedy kobieta jest głośna w trakcie stosunku - nic mnie tak nie nakręca bardziej niż krzyki i jęki laski, której jest aż tak dobrze. Nie uważam też, żeby było to coś złego i nigdy nie zwróciłbym uwagi sąsiadom, że zrobili coś złego poprzez bycie głośnym.

(01.02.2013, 16:48)Mylley napisał(a): Ja uważam, że głośny seks to udawanie i próba zwrócenia na siebie uwagi, jak jest mi dobrze, nie muszą wszyscy o tym wiedzieć.
Ale brednia. Niektóre laski po prostu tak mają, że krzyczą kiedy jest im dobrze i nijak ma się to do udawania czy zwracania na siebie uwagi.
  Odpowiedz