Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Gogle do pływania
Mój ojciec też ma Areny i bardzo sobie je chwali. Bardzo dobrą widoczność mają.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
Sprawdziłem. Moje nazywają się Nimesis.
[Obrazek: 10-WIOSNA-ARENA-92342_Nimesis_92342_55.jpg]

http://allegro.pl/okulary-okularki-plywackie-na-basen-arena-nimesis-i3434965937.html

Naprawdę fajne okularki do pływania. Na mnie leżą świetnie ;)
  Odpowiedz
Te już z lepszym systemem klamr? :D Dziwne że te speedo tak sie sypały.
Widocznie taki egzemplarz.
To przypalane szkiełko się ściąga, czy mi sie wydaje?
  Odpowiedz
No system klamr jest zdecydowanie praktyczniejszy, a co do szkiełek, nie :) Nie zdejmują się, to tylko tak wygląda, heh.
  Odpowiedz
Też mam jakieś Speedo i spisują się nieźle. Żadnych zastrzeżeń nie miałam. Widocznie trafiłeś na zły egzemplarz.
  Odpowiedz
Kupiłem te Speedo od Buhaya wczoraj, bo przyszły z gwarancji i pływało mi się w nich bardzo dobrze. Wizualnie podobają mi się bardziej niż te Areny :P
  Odpowiedz
Widocznie mam za tęgą głowę i mi się luzowało :P
  Odpowiedz