Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gothic 1 MOD - Die Bedrohung - Zagrożenie
#1
Wcielamy się w postać Paranora, więźnia magicznej bariery. Mimo znajomego otoczenia jest jednak mało nawiązań do fabuły Gothica. Modyfikacja wprowadza nową, nie związaną z Gothic fabułę. Tym razem zagrożeniem nie jest Śniący...

W kolonii dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Cienie i kopacze którzy wyruszyli zwiedzić starą kopalnie zostają zabici w nieznanych okolicznościach, znikąd pojawiają się demony i duchy siejąc spustoszenie a następnie znikając, ludzie giną bez śladu, obóz na bagnie jest strzeżony i nikt nie ma prawa tam wchodzić. Nikt nie wie co się dzieje i wszyscy są bardzo nieufni, nasz bohater postanawia zdobyć jak najwięcej informacji o wydarzeniach i poradzić sobie z sytuacją, która być może zagraża nie tylko Khorinis, ale także całemu światu...

Die Bedrohung oferuje także kilka nowości w zakresie broni, pancerzy, potworów. Oprócz Górniczej doliny będziemy mogli zwiedzić jeszcze trzy mniejsze lokacje. Pojawią się nowe zbroje (w tym unikalne hełmy i buty) oraz stoczymy walkę z nowym bardzo potęznym bossem. W naszym arsenale znajdzie się też sporo artefaktów jak magiczna lutnia, miecz, łuk na płonące strzały, a nawet broń palna, do której kule musimy wcześniej sami wykonać.
Metryczka

Nazwa: Die Bedrohung
Nazwa polska: Zagrożenie
Gatunek: totalna konwersja, stary świat
Twórca: AMT

Produkcja: niemiecka
Wersja polska: jest
Tłumaczył: SoulFire Team
Dubbing: brak polskiego

Platforma: Gothic I
Długość: dłuższy
Trudność: średni/trudny
Premiera: kwiecień 2002
źródło :
http://soulfire.worldofgothic.com/gothic-i/die-bedrohung-zagro-enie-9.html
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości