Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gotowanie
#21
Zawsze mnie zastanawiało dlaczego ludzie lubią gotować, bo skoro muszą to robić, to nie powinni tego lubić, przecież obowiązków z reguły się nie lubi, nawet najprzyjemniejsze po pewnym czasie się nudzą. Dla mnie praca w kuchni to największa kara za grzechy :P
  Odpowiedz
#22
Gotowanie to nie obowiązek, można zjeść na mieście lub kupić coś gotowego ale niektórym satysfakcje dają kulinarne eksperymenty. Może lubią dobrze zjeść więc automatycznie gotowanie dla siebie smacznych rzeczy dobrze im się kojarzy :)
  Odpowiedz
#23
Bardzo lubię gotować, tylko często nie mam na to czasu. Moze jakieś dobre danie polecicie, które można szybko zrobić i fajnie byłoby, gdy to było zdrowe.
  Odpowiedz
#24
Uwielbiam gotować :) zwłaszcza dla kogoś... Bardzo często wymyślam przeróżne przepisy i zaskakuje domowników :)
  Odpowiedz
#25
(01.11.2015, 22:30)itrina napisał(a): Bardzo lubię gotować, tylko często nie mam na to czasu. Moze jakieś dobre danie polecicie, które można szybko zrobić i fajnie byłoby, gdy to było zdrowe.

Ryż z kurczakiem-polecam. Tanie, smaczne i dobre na robienie masy :D
  Odpowiedz
#26
Bardzo lubię gotować, wymyślam czasami własne potrawy ale nawet smakują moim znajomych. Uwielbiam robić zapiekanki, desery. Może nie zawsze mi wychodzi przystrojenie ich ale smakiem muszę się pochwalić:D
  Odpowiedz
#27
ja osobiscie kocham eksperymentowac z kurczakiem, wymyslac wlasne panierki i tym podobne :)
  Odpowiedz
#28
  Odpowiedz
#29
Gdyby tylko czas na to pozwalał mogłabym siedzieć w kuchni non stop i coś tworzyć :) Niekoniecznie trzymam się przepisó lubię w nich coś zmienić, lub po prostu jakieś składniki zastąpić innymi :) Co do ciast to słabo mi to wychodzi jeyny rarytas jaki potrafię to muffinki :)
  Odpowiedz
#30
UWielbiam gotować ;) Eksperymentować.
I podobno to mi wychodzi ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości