Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gra wstępna.
#1
Jak długo powinna trwać i co najważniejsze z czego powinna się składać ? =]
  Odpowiedz
#2
Akurat to wszystko zależy od urozmaiceń , fantazji i ochoty obu partnerów :P różnie to bywa :D
  Odpowiedz
#3
Czas trwania uzależniony jest nie tylko od upodobań partnerów, ale też od stanu nawilżenia pochwy partnerki. Oczywiście można sobie na to przymknąć oko i ułyć lubrykantu, ale jeśli się tego nie robi, to po prostu obserwować (tudzież oceniać) czy stan nawilżenia jest wystarczający. Jedna kobieta potrzebuje 5 minut, inna ponad pół godziny - sztywnych stref czasowych nie da się tu ustalić.

To samo tyczy się facetów. No dziwne byłoby, gdyby gra wstępna miała zakończyć się przed pełną erekcją.

Co do pytania z czego powinna się składać: Z tego, co oboje partnerzy lubią najbardziej. Nikt nie powiedział, że ma być buzi tu, buzi tam i potem jak z podręcznika po kolei. W najlepszej sytuacji są partnerzy, którzy rozmawiają ze sobą o swoich łóżkowych upodobaniach, wtedy nie ma sytuacji, że zastanawiamy się: co tu teraz zrobić, żeby było dobrze...Rumiany
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości