Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gry z lepszych andrioidów
#1
Wiem że mamy kilku specjalistów na forum może pomogą, powiedzcie jak mam dajmy na to androida 2.3 a grę którą chcę pobrać z marketu można pobrać dopiero od wersji 3.2 czy jest jakaś możliwość żeby to obejść i pobrać tą grę na mojego androida?
  Odpowiedz
#2
Zależy jaki masz telefon.
Najprościej jest wgrać po prostu jakiś inny nie oryginalny ROM to swojego telefony z wyższym androidem.
Najlepiej z CyanogenMod czy innego zaufanego źródła. Innej możliwości nie ma, ponieważ im wyższy android
tym inny kod który gra wykorzystuje co oznacza że nawet jeśli grę odpalisz będzie nie wydajna, nie stabilna i na
ekranie będą pojawiać się jakieś artefakty.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
najlepiej nagraj nowszego androida
  Odpowiedz
#4
Wiesz, niekoniecznie Twój telefon może być wspierany przez producenta czy nawet innych deweloperów.
Generalnie większość gier działa od Androida 2.3 wzwyż więc nie ma problemu, a jeśli potrzeba Androida
4.0.4 wzwyż a Twój telefon nie jest wspierany to niestety, jest to znak że czas wymienić telefon.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Tak pobierz grę i powinno działać a jak nie to zostań na starszej wersji.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości