Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


HIT ! Pierwsza jazda w miasto
#1
UWAGA ! Film zawiera przekleństwa.
Przepraszam, że to napiszę ale... uprzedził na początku, że jest "*****" więc resztę można mu wybaczyć :D



Panika na maxa :D
Trzyma w napięciu lepiej niż nie jeden horror :D
Chciał bym zobaczyć minę jego ojca podczas oglądania tego filmu :D
  Odpowiedz
#2
Ale cykory .. Ktoś normalnie w tą samą stronę jedzie a Ci panika! - takim dać prawo jazdy :P
Najlepszy tekst "Mam 14'naście lat i wyjeżdżam z garażu" rozwaliło mnie to. Ale tych z tyłu móg wywalić bo pękają jak nie wiem co ..:P
  Odpowiedz
#3
"Czekajcie zapne pasy" no racja jak go złapią to się o pasy przyczepią:)
  Odpowiedz
#4
Ale schiza. W ogóle po co ja to oglądałem? ;/
Marnowanie czasu, totalne głupstwo.
  Odpowiedz
#5
Wrzucić mu tam jeszcze pająka... jeah.
  Odpowiedz
#6
Nom Bardzo Dziwny a po 1 wyzywają jak by się palili :-)
  Odpowiedz
#7
W tym przypadku to całe gadanie o bezstresowym wychowaniu i używaniu, a raczej nieużywania paska, traci sens. Temu gościowi przydało by się po prostu porządne lanie.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jazda pod wpływem... Ripper729 1 864 04.11.2013, 01:02
Ostatni post: da Vinci
  Jazda ekstremalna! Karol 2 1 614 27.12.2011, 04:20
Ostatni post: aisha

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości