Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Halluksy
#1
Czy to prawda, że mogą wrócić nawet po operacji? Byłam ostatnio na konsultacji w HalluxCenter i tam lekarz powiedział mi, że większość ortopedów została nauczona na studiach jednego sposobu operowania i na tym się zatrzymali, a tymczasem wszystko zależy od przyczyny. Jak wybierze się złą metodę to właśnie po paru latach zabawa się zaczyna od początku. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam, dlatego jestem ciekawa waszej opinii. Lekarz nie wydawał się być typem naciągacza. Raczej bym powiedziała bardzo ludzki.
  Odpowiedz
#2
Wybacz... Ale wróżkami nie jesteśmy i przez internet ci nie powiemy.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości