Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Haul Zakupowy :D
#1
Nie wiem czy widzieliście czy nie, nie wiem czy jest to bardziej żałosne niż śmieszne. Może was to całe "g" obchodzić, ale oglądając to, jestem za przywróceniem obowiązkowej służby wojskowej. Swoją drogą ciekawe po co mu żel pod prysznic :D

  Odpowiedz
#2
Monoceros napisał(a):Swoją drogą ciekawe po co mu żel pod prysznic

Jego mama dostała taki sam...
Krem przeciwzmarszczkowy, ile on ma lat 15-16?

Kiedyś już to oglądałem i nie wiem, czy on sobie specjalnie robi jaja czy już taki jest.

Monoceros napisał(a):oglądając to, jestem za przywróceniem obowiązkowej służby wojskowej.

Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć.
Nie on jeden jest taki. W dzisiejszych czasach coraz więcej mężczyzn przypomina wyglądem i zachowaniem panie i na odwrót.
Ja oczywiście do niego nic nie mam, niech robi co chce. Jesteśmy wolnymi ludźmi, możemy nagrywać różne vlogi i liczyć się z krytyką innych.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#3
Każdy ma prawo nagrywać filmiki, o ile nie łamią regulaminu. Kwestia jego zachowania, to już odrębna sprawa. Może to prowokacja, może specyficzne poczucie humoru, albo po prostu zwyczajny styl bycia tego nastolatka. Każdego mierzymy własną miarą, jakby wszyscy ludzie byli identyczni... Zakładając, że nie jest to żart, powiedziałbym bardziej, że nie jest on chory, czy upośledzony, ale jest po prostu sobą. Gej, hetero, BI, co za różnica. To jego życie, niech robi z nim co mu się podoba. Ja się nim zainteresuję dopiero, jak zacznie przychodzić do mojego młodego ;)
  Odpowiedz
#4
Nie wywołuj wilka z lasu :D Ja to rozumiem, i nawet popieram, skoro on nie ingeruje w moje życie, ale. No właśnie jest jedno zasadnicze ale. Gdzie są rodzice człowieka, w tak młodym wieku?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości