Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Hosting wraz z domeną
Witam :)
Co powiecie o tej firmie? LINK DO HOSTINGU
Polecacie ich, czy nie? Poszukuję serwera i domeny na swoją stronę i znalazłem tam właśnie dobrą cenę :)
Aha mam jeszcze pytanie:
"Domena w cenie usługi" Czyli o co mniej więcej chodzi? ja zrozumiałem, że jak kupię serwer za 10 zł, to mam też domenę w tej cenie, dobrze rozumiem?
prosiłbym także o wypowiedź osób, które mają tam Swoją stronę. Tak
Pozdrawiam Marcin
  Odpowiedz
Zacznę od tego że OVH wcale nie ma najlepszej oferty na hosting, przeczytaj dokładnie regulamin promocji a dowiesz się, że wcale nie jest to tanie.
Koszt zakupu domeny w cenie promocyjnej np. w aftermarket to koszt 12 zł brutto a po roku przedłużenie domeny kosztuje tylko 67zł brutto (najlepsza cena, w innych firmach ceny zaczynają się od 90 zł brutto), hosting w cenie 10 zł miesięcznie też można dostać lepszy u innych dostawców.
Nie wiem do czego konkretnie potrzebujesz hostingu ale w cenie do 150 zł rocznie można kupić fajny hosting.
  Odpowiedz
szalony napisał(a):w aftermarket to koszt 12 zł brutto a po roku przedłużenie domeny kosztuje tylko 67zł brutto (najlepsza cena, w innych firmach ceny zaczynają się od 90 zł brutto)
Nie jest to najlepsza cena!!!
Chciałbym powiedzieć, że w
https://www.masternet.pl/
przedłużenie kosztuje tylko 45zł + vat a rejestracja tylko 12zł.
A co do hostingu to jeśli nie potrzebujesz dużo miejsca na pliki to 1GB taniutko na
2ap.pl
za 50zł rocznie masz i nie ma żadnych limitów po za tym 1GB przestrzeni dyskowej.
Tak jak wyżej napisał szalony tego typu promocje są aby tak naprawdę zadowolić klienta na starcie, a potem jak najwięcej kasy ssać (oczywiście trochę inaczej to brzmiało, ale znaczenie jest te same).
  Odpowiedz
Takie promocje się zdarzają. Mnie hosting + domena PL w pierwszym roku kosztowały 70 zł w Hekko.
Za przedłużenie domeny płaciłem 54 brutto. Też mało ;-)
  Odpowiedz