Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Idzie wiosna, wyjdą...
#1
[Obrazek: 31484_429599663782579_640385013_n.jpg]
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
Cycki są o każdej porze roku - trzeba je tylko dostrzec :-P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Nom! W końcu kurtki zamienią się na duże dekolty. Haha
  Odpowiedz
#4
(11.02.2013, 19:12)Sebastian napisał(a): Cycki są o każdej porze roku - trzeba je tylko dostrzec :-P.


Święta prawda, albo wymacać Haha
  Odpowiedz
#5
Skoro o cyckach mowa to posłuchajcie tego.

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#6
Ja za bardzo niestety nie mam się czym pochwalić ;p ale jest nadzieja że jeszcze urosną!
  Odpowiedz
#7
Tak naprawdę to super mieć duże piersi na własność . Nie mówię że małe są złe . Ale więcej radości jest z posiadania własnych ( własnej kobiety) niż przyglądania się innym :)


Odkochana tym się nie przejmuj , zobaczysz z czasem że to nie będzie miało znaczenia . Jeśli facet będzie Cię miał pokochać to za to jaka jesteś a nie za Twój biust :)
  Odpowiedz
#8
Pewnie, że tak. Na wszystko przychodzi czas ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Idzie wojna... Karol 1 2 095 21.01.2012, 19:09
Ostatni post: maro.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości