Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


JJay Joker powraca?
#1
Na kanale legendarnego youtubera JJay Joker'a po 3 latach nieobecności pojawił się film! Najprawdopodobniej jest to działanie hakerów, którzy wykradli konto, aby zarobić pieniądze z reklam. Sprawa jest, o tyle dziwna, że JJay Joker zapowiadał już dawno swój powrót, jednak od 3 lat nic się na kanale nie działo. Na kanale, który ma ponad 400.000 subskrybcji! Filmik, który został dodany jest tak naprawdę tylko zlepką starych filmików, który może zostać zrobiony przez każdego. Zresztą, zobaczcie sami:


Dodatkowym argumentem jest to, że JJayJoker umieszcza pod filmami linki do rzekomych bezpłatnych gier na Steam. Aby pobrać taki dokument tekstowy z informacjami musimy wysłać SMS za ponad 20zł. Nie śmierdzi czymś?

[Obrazek: aDyFn79.png]

A wy co sądzicie o tej sprawie? Uważacie, że jest to działanie hakerów, czy najzwyczajniej JJayJoker wrócił?


  Odpowiedz
#2
Sądząc po Twoim screenie ewidentnie ktoś mu się włamał. Wątpię aby sam YouTuber zarabiał w ten sposób na swoim kanale.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem Padłem 

1. Gdyby ktoś miał się włamać zrobił by to wcześniej
2. Film jest prawdziwy
3. JJayJoker zapowiadał powrót po skończeniu nauki - mamy wakacje?
4. JJayJoker do wczoraj miał ~350 tyś subów
5. Reszta subów doszła wczoraj i dzisiaj (zobacz komentarze)
6. Czy ty naprawdę jesteś deb*** że myślisz że te linki są prawdziwe?
7. Każdy użytkownik może założyć sobie google+ o takiej nazwie
8. Nick autora filmu 
9. To boty
10. Jeszcze raz przeczytaj komentarze pod tymi "linkami"
11. Usuń ten wątek bo robisz z siebie pośmiewisko że nabierasz się na to 

[Obrazek: Z0wHHoo.jpg]
Jak mieli się włamać na konto JJ'a? Nawet przyjmijmy że nie ma weryfikacji dwuetapowej. Jak mieli to zrobić? Brutal force? Hasło słownikowe? Google po paru błędnych hasłach już wywala captche... Myślisz że po 100 różnych kombinacjach by nie odcięli możliwości logowania? Myślisz że nie są zabezpieczeni przeciwko brutal force?

12. Przeczytaj pkt. 11 jeszcze raz 

PS. Zresztą dlaczego myślisz że to ma być nie jego film? W jaki sposób ty byś powrócił po 3 latach?

Edit: Nigdy nie widziałeś takich scamów u innych?
  Odpowiedz
#4
Robotox napisał(a):Dodatkowym argumentem jest to, że JJayJoker umieszcza pod filmami linki do rzekomych bezpłatnych gier na Steam. Aby pobrać taki dokument tekstowy z informacjami musimy wysłać SMS za ponad 20zł. Nie śmierdzi czymś?
Z tymi linkami to faktycznie fake bo owe linki wklepane są z fałszywych kont (wystarczy je odwiedzić by sprawdzić, że mają 0 subskrybcji). Marne podróby.

So... JJ came back ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5


  Odpowiedz
#6
No może się trochę pospieszyłem.... Kliknij mnie. Zobaczymy za parę dni.

Co nie zmienia faktu że nikt się nie włamał.
  Odpowiedz
#7
A kto to w ogóle jest? :D Nigdy o nim nie słyszałem...
  Odpowiedz
#8
Super... Ja już nie oglądam ,,Let's play" więc trochę średnio mnie obchodzi jego powrót...
Niedostępny
  Odpowiedz
#9
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości