Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak napisać kod, aby link zmieniał się po kliknięciu?
#1
Mam taki problem ... nie mam zielonego pojęcia jak wykonać skrypt php (hiperłącze), które po kliknięciu wyświetli napis (sugerowałem się tym). Aby wytłumaczyć dokładnie, o co mi chodzi, pokażę to w animacji na podstawie Wordpress'a.

[Obrazek: Bez_nazwy_2-1318869761.gif]

Za pomoc mogę zaoferować niestety jedynie Podziękowanie.
  Odpowiedz
#2
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chodzi Ci o hiperłącze np. o nazwie "link", które po kliknięciu zmieni się w "link kliknięty" ?
  Odpowiedz
#3
Uff... już myślałem że nigdy nie doczekam jakiejkolwiek pomocy :D

tonyviroos napisał(a):chodzi Ci o hiperłącze np. o nazwie "link", które po kliknięciu zmieni się w "link kliknięty" ?

O to dokładnie mi chodzi.

Aha bym zapomniał :D

Sprecyzuję jeszcze ; p

mam hiperłącze o nazwie (prowadzi do: index.php?akcja=tabela "link" kliknę w nie coś tam się pokaże na stronie a hiperłącze zmieni się w "link kliknięty" (i ono prowadzi do index.php)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości