Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak odnaleźć znajomych na Facebook`u?
#1
Znacie może sposób na niestandardowe wyszukiwanie znajomych na FB niż te, które oferuje Facebook?
Mowa tutaj o zwykłej wyszukiwarce z górnej części strony oraz propozycje znajomych. Są jeszcze jakieś
sposoby poszukiwania np. dodając miejscowość lub inne wskazówki?
  Odpowiedz
#2
Ja jak chcę w ten sposób wyszukiwać znajomych to używam Google :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#3
Podrzuce linki z wyszukiwarek facebook:
1. Wyszukiwanie z "osób, które możesz znać"
https://www.facebook.com/?sk=ff

2. Wpisujesz np. po nazwisku, zaznaczasz po lewej 'osoby' i możesz wyszukiwać np. po lokalizacji
www.facebook.com/search/results/

W ten sposób możesz również szukać miejsc, stron itp.
Mam nadzieję, że pomogłem, bo rzeczywiście facebook jest trudny do obsługi (jest wszystko w nim strasznie pokręcone !!!)


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Facebook śledzi lokalizację mimo braku uprawnień w aplikacjach Swordancer 8 1 733 30.04.2020, 20:56
Ostatni post: Swordancer
  Pokolenie Facebook'a da Vinci 3 1 309 05.01.2018, 15:50
Ostatni post: Swordancer
Star @fbchess @dailycute | Facebook | Messenger | Boty Dennijs 3 4 007 10.02.2016, 15:54
Ostatni post: Dennijs
  Facebook vs Nasza klasa - co wolisz? Paweu 11 5 044 25.09.2013, 03:16
Ostatni post: YourDream
  Facebook - grupy: kupię, sprzedam, zamienię WazzUp 6 3 952 10.09.2013, 19:14
Ostatni post: Cassius

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości