Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak odświeżyć związek po 14 latach małżeństwa?
Witam to znowu ja,

co mam zrobić, aby mój mąż po 14 latach małżeństwa był znowu romantyczny jak dawniej? Proszę o Wasze porady na podstawie doświadczeń.
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
Zacznijcie się podrywać na GG. ;)
  Odpowiedz
Wzbudź w nim poczucie zazdrości. Zacznij bardziej o siebie dbać, niech wie, że nadal jesteś atrakcyjna i pożądana przez mężczyzn. Jego samczy instynkt nie przejdzie obok tej informacji obojętnie. Tak po chłopsku tłumacząc - w każdym stadzie (nawet ludzkim), samiec zaczyna bardziej zabiegać o samicę wtedy, kiedy czuje się zagrożony straceniem jej. Możesz tak leciutko zachwiać jego poczucie pewności i pokazać, że inni faceci nadal się Tobą interesują. To podświadomie zmusi go do podbudowania swojej pozycji w tym związku. Zacznie bardziej się starać i być może zabiegać o Ciebie tak, jak dawniej.

Tylko nie przesadź, bo jeśli facet ma wybuchowy charakter, radykalna zmiana Twojego zachowania lub wyglądu może wywołać u niego mylne przeświadczenie, że masz romans! :OO
  Odpowiedz
Ja polecam wybrać się na jakieś romantyczne wakacje we dwoje za granicę. Co prawda kosztowna sprawa, ale romantyczne miejsca zmieniają ludzi. Facet też człowiek i nielubi mieć powodów do zazdrości i każdy inaczej na to może zareagować, więc z pomysłem powyżej bym uważał. Możesz też spróbować powiedzieć mu to wprost, w moim przypadku by zadziałało ;)
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz