Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak poderwać dziewczynę.
Witajcie. Mam do Was pewne pytanie.
Mam zamiar spotkać się z 16-letnią dziewczyną, ale nie wiem o czym z nią rozmawiać na spotkaniu.
Boję się jej reakcji, jak mnie zobaczy, gdyż mam bardzo słabą samoocenę. :)
Powróćmy do tematu.
Wie ktoś o czym z nią gadać, jak zacząć rozmowę, co najlepiej zrobić na samym początku, gdzie się wybrać i wszystkie pytania w tym stylu. Z góry dziękuję. ;)
  Odpowiedz
Chłopie Ty na prawdę masz 16 lat, że pytasz o czym rozmawiać z dziewczyną? Nie ma żadnego przepisu na to jak ma wyglądać Wasza rozmowa. Takie rzeczy wychodzą w "praniu", rozmawiasz z nią i gadka powinna się sama kleić jeśli znajdziecie wspólny język.
Gdy się umawiam z jakąś dziewczyną to nie spinam zadka tylko podchodzę to tego na luzie, jak gdyby nigdy nic... przecież mnie nie ugryzie, najwyżej powiemy sobie "cześć, było miło" i tyle. Nie wierzę, że jesteś taki paskudny żeby Cię wyśmiała;)
Nie daj po sobie poznać na tym spotkaniu, że jesteś zdenerwowany, nie przytakuj jej tylko bądź sobą. Musisz jej pokazać, że jesteś stanowczy, a zarazem romantyczny :). I co najważniejsze nie daj sobie wejść na głowę, masz tutaj górować i być głową całej "akcji" ; )
Powodzenia.

PS. A widziałeś ją chociaż? Nie bałbyś się tego spotkania gdyby ta dziewczyna Ci się nie podobała :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

Odpowiedz
Witaj w grupie ;]
Na początku też nie wiedziałem o czym i jak zagadać.
Ale tak jak powiedział kolega wyżej.
Powiesz, np. "Cześć, co tam u ciebie słychać" (Ważne, Nie pytaj "Cześć, co tam u ciebie" tylko dodaj jeszcze słychać, nie wiem czemu, ale wtedy rozmowa lepiej się nawiązuje)
Jeżeli jej nie znasz, to możesz pytać ją o zainteresowania, hobby, ulubiony piosenkarz, aktor, film, a potem to już z górki ;]

Powodzenia

Ps. ile masz lat ??
  Odpowiedz
Jeżeli chodzi o wygląd kolegi VanPure, to jest przystojny (dziewczyny tak twierdzą :P) A znam Go bardzo dobrze w życiu realnym, i wiem, że o wygląd nie ma się co martwić :)

Odpowiedz
To nie masz się o co martwić, ;]
Ale nawet jakby nie był przystojniakiem, to niektóre dziewczyny patrzą na charakter ;]

Taka ciekawostka ;]
Słowo "To kłamał kot" od tyłu brzmi tak samo ;]
  Odpowiedz
To że masz niską samo ocenę, to nie musi od razu być złe, może być to uznane za skromność a wiele dziewczyn lubi skromnych chłopaków. Jeśli chodzi o miejsce spotkanie, to możesz tradycyjnie zabrać ją do kina. Jeśli chodzi o temat rozmowy, to równie dobrze ona może zacząć rozmowę, dalej to rozmowa pójdzie. Oczywiście decyzja należy do ciebie, ja jedynie mogę ci doradzić co możesz zrobić.
  Odpowiedz
A czemu masz niską samoocenę? Panie lubią raczej facetów konkretnych, którzy wiedzą, czego właściwie chcą, a nie takich rozmemłanych. Decyduje pierwsze pięć minut, jak to spalisz, kolejnej szansy nie będzie, ale jak dobrze to rozegrasz, to umówisz się jeszcze na niejedno spotkanie. Dobrze byłoby wiedzieć, co ta twoja pannica lubi, czym się interesuje itd. Jak każda nastolatka słucha jakiejś muzyki, więc dowiedz się czego - też to polub, zaproś może na koncert? Jak w życiu, informacje to podstawa. jak lubi rocka, a ty przyjdziesz w hiphopowych ciuchach to może być słabo, jak kibicuje Barcelonie a ty się pochwalisz, że lubisz boskiego Cristiano, też może być po zabawie. Ale generalnie unikaj ciężkich tematów - polityka, szkoła, wyczerpywanie się źródeł ropy naftowej w Norwegii:P itd. Powodzenia.
  Odpowiedz
Słuchaj. Uśmiechaj się, puszczaj "oczka", udawaj styl słodziaka, jeśli ją dobrze znasz, podsłuchiwałeś, zagadywałeś, to wypytaj się o interesujące ją rzeczy. Nie bądź zbyt nachalny, zachowaj kulturę... Itd. itd. Jeśli wstydzisz się, lub jesteś nieśmiały, po prostu nie myśl o złych rzeczach, nastawieniu negatywnym, a idź z uśmiechem i wiarą... Mi to pomogło.
  Odpowiedz
(26.10.2012, 23:30)Bub17 napisał(a): Uśmiechaj się, puszczaj "oczka"

Zasada przedszkolaka :D Puszczanie oczek i uśmiechanie się jest dobre dla dzieci. Kolega musi uwierzyć w siebie i porozmawiać, pospacerować. Hmm, jeżeli to będzie pierwsze spotkanie, to powiedzcie więcej o sobie. Tylko proszę Cię.. Nie mów jej coś w stylu "jestem brzydki, dziwię się, że taka ładna dziewczyna jak Ty, umówiła się ze mną" (Wiem, że tak potrafisz powiedzieć :P )

Odpowiedz
VanFiree
Jak to czytam to w pełni się zgodzę, mogłem bardziej rozwinąć treść. Niestety myślenie nocą, nie jest moją motzną stroną. Wracając, na wprost chodzi mi o odpowiednią mimikę twarzy. Chyba teraz się wyjaśniło :D.
  Odpowiedz