Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak poderwać dziewczynę.
Pierwsze co powinieneś zrozumieć. Nie jesteś gorszy od innych, uwierz sam w siebie na pewno robisz coś ciekawego. Każdy facet jest inny, nie jesteśmy tacy sami. Potraktuj to jak spotkanie z kumplami. Weź ją do kina, na basen. Ewentualnie zaproś ją do siebie na film.
Sam fakt ,że już ją gdzieś zaprosisz będzie oznaczało ,że masz "jaja". Uśmiechaj się , wierz w to co mówisz i niczego nie zmyślaj, to powoduje tylko większy stres. Pamiętaj to jest dziewczyna ona ciebie nie pobije , ani nie wyśmieje. Jako facet rządź! Nie pytaj się jej gdzie chce iść ,sam wszystko zaplanuj ona to doceni. Staraj się utrzymywać kontakt wzrokowy , wszystko zmierza do tego aby to ona się krępowała a nie Ty :) Uważaj na "shit-testy" będzie sprawdzała ciebie. Pytania w rodzaju "Czemu mnie zaprosiłeś?" itp. Nie wymyślaj za bardzo twórczych odpowiedzi. Odbij to na coś śmiesznego:
- Czemu mnie zaprosiłeś ?
- Bo boję się chodzić sam.
Komplementy stonowane, nie daj jej do zrozumienia ,że wielbisz ją nad życie. Oczywiście możesz jej powiedzieć ,że jest urocza lub podoba ci się jej uśmiech. Lecz dosłownie powiedz to 2-4 razy podczas spotkania. Tematów nie mogę tobie podać. Mów jej o tym o czym chcesz ale staraj się robić to z pasją. Nie twórz kreacji specjalnie na to spotkanie. Ciuszki mają być czyste , sam masz być zadbany (prysznic obowiązkowo) umyj ząbki dla świeżego oddechu. Sam masz się czuć dobrze we własnym ubraniu. Jak się przywitać ? Proste "Cześć" lub możesz powiedzieć tak " Cześć, co dzisiaj nabroiłaś?" Od tego rozmowa sama się rozwinie.
Na koniec motywacja. Idź ze świadomością ,że będziecie się świetnie bawić. Spotykasz się z dziewczyną musi być fajnie.
A Teraz do boju na pewno sobie poradzisz! :)
  Odpowiedz
Jak tam ?? :)

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
Po tej to on już miał z 4 inne. :D

Odpowiedz
Hahah :D Tamta dziewczyna to już przeszłość :P Lecz dzięki Wam rozmowa była udana! :)
  Odpowiedz
Ja uważam,że powinieneś na samym początku kupić jej bukiet róż oraz dać jej buziaka.Wtedy zobaczy że jesteś bardzo sympatyczny oraz męski.Jeśli nie wiesz o czym rozmawiać, to rozmawiajcie osobie, bo ten temat uważam, że jest najciekawszy, ona bardzo chętnie będzie się w tym temacie wypowiadać i prze to nawiążecie bliski kontakt ze sobą.Polecałbym ci wybrać miejsce, park oraz kawiarnię.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz