Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak poderwać laskę na Facebooku.
(28.09.2012, 00:06)Tomek1 napisał(a): Nie wiem jak wy, ale podobają mi się niektóre dziewczyny na fejsie. Kiedyś próbowałem zagadać do jednej, ale nie odpisywała. Słaby jestem w gadkach pisanych. Jak waszym zdaniem poderwać taką osobę? Macie jakieś sprawdzone sposoby na podryw internetowy? Nie chodzi mi o nachalne wyrywanie dziewczyn w celu zaspokojenia samczych potrzeb, tylko dla zabawy. Żeby było wesoło, żeby chciała ze mną rozmawiać i żeby być możne zechciała się ze mną umówić po jakimś czasie. Macie jakieś sprawdzone metody?

Nie chce by to żle zabrzmiało ale ten temat nie spodoba się Twojej aktualnej dziewczynie. :)

Jak dla mnie takie pogawędki na facebooku dziewczyna raczej nie potraktuje poważnie. Oczywiście piszę przez pryzmat własnej osoby.
Kobieta nie odpisze ani słowa jeśli nie będziesz miał swojej fotki.Musisz miec ciekawe hobby, zainteresowania.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
Ogólne porady jak poderwać są łatwo dostępne w internecie, np tu:

http://jakzdobywac.pl/filmy.php
lub
http://www.jakpoderwacdziewczyne.net/

Możesz je przerobić z języka mówionego na pisany aby zastosować na FB.
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
polx napisał(a):Jak dla mnie takie pogawędki na facebooku dziewczyna raczej nie potraktuje poważnie
Dokładnie.
Osobiście nie polecam podrywać na facebooku bo z pewnością ma swoje wdzięki ale też prawdopodobnie piszą do niej inni. Nie pomogą tutaj żadne teksty z książek. Jeżeli naprawdę nie masz jej jak spotkać w dni codziennym to staraj się jak zaaranżować może wyjście na kawę ? :). Tym sposobem wyeliminujesz konkurencję.
polx napisał(a):Kobieta nie odpisze ani słowa jeśli nie będziesz miał swojej fotki.Musisz miec ciekawe hobby, zainteresowania.
Hobby i zainteresowania tak! jeśli będziesz taki jak wszyscy to nie zwróci na ciebie uwagi. Musisz pokazać ,że jesteś wyjątkowy , interesujący. Na zwykłe przełamanie lodów wystarczy zwykłe "cześć" tutaj nie ma co fantazjować z przywitaniem. Taka mała rada na koniec nie słodź jej cały czas. Powodzenia ! :D
  Odpowiedz
Najlepszym sposobem na poderwanie dziewczyny jest wspólna i romantyczna rozmowa we dwoje.
  Odpowiedz
Chcesz poderwać dziewczyne na fejsie ?! Wyśmiała bym Cię, może nie do końca ale uważam ze taka gadka przez portale internetowe nie zadziała. No chyba, że byłbyś zdecydowany się spotkać, to co innego. Pamiętaj jednak, że kobiety trzeba traktować poważnie.
Dziewczyny cenią sobie szczerość i zaangażowanie.
A jak już bardzo chcesz do Niej zagadać to nie przesadzaj ze słodzeniem, bo pewnie nie jeden jej mówił jaka to Ona jest piękna i w ogóle.
Jak Ci powie z 50 os. że jesteś śliczny... to z czasem to się zrobi nudne. Powiedz coś nietypowego to prędzej Ci odpisze.

dziewczyny tez dzielą się na dwie kategorie - jedne są bardziej wymagające inne mniej. Może zwyczajnie nie byłeś w jej typie ..
  Odpowiedz
Też to podrywanie na FB traktuję jak żart. Wiele osób traktuje FB jako jeden z kanałów komunikowania się w pracy, biznesie itd. Zwykle wśród swoich znajomych mają realnych ludzi i prawdziwych znajomych, przynajmniej ja tak mam. Obcy nawet nie obejrzą moich fotek, ani informacji o mnie. Jak więc chcesz podrywać dziewczynę, której widzisz tylko imię albo jakiś nick, trochę bez sensu.
  Odpowiedz