Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak poderwać nastolatkę.
Wysmiewa chłopino to ty mów, że chodzi o wiek do 15lat. Żadna normalna zdrowo myśląca kobieta nie łyknie twojej klepanki na fonie. To zabawa w papierki w szkolnej ławce. Panna wyżej napisała ci prawidłową reakcję. Po prostu ci nie odpisze, a jak będziesz natrętny:

a) naśle na ciebie kolegów z obawy przed prześladowcą
b) zgłosi to na policję
  Odpowiedz
Czytając temat odruchowo robił mi się mały facepalm, jednak dalsze wypowiedzi wszystko prostują. Chodzi o nastolatki i wbrew pozorom Karrts opisał dość efektywne podejście. Wiele w tym prawdy, a całość u młodych dziewczyn ma dużą szanse się sprawdzić. To bardzo infantylne podejście do sprawy, jednak nie wszyscy są dorośli i musimy pamiętać, że młodsze pokolenia także zaspokajają potrzeby relacji z płcią przeciwną. Zachodzi tu parę mechanizmów, które działają niezależnie od formy wykonania. W tym przypadku są to akurat SMSy... Nie bez powodu kolega napisał, że czasami powinno być się upierdliwym. W dosłownym znaczeniu, chodzi o to, aby wprowadzać w rozmowę negi (delikatna krytyka), które lekko obniżają wartość kobiety. Opcja z coraz rzadszym pisaniem, to zwiększenie swojej wartości w jej oczach. Podobnie jak pisanie krótszych i bardziej tajemniczych smsów. Wszystkie te zabiegi mają zrobić z chłopaka nagrodę dla niej. Skłaniają ją aby zawalczyła o niego. To takie odwrócenie kota ogonem, bo przecież kobiety robią to nagminnie cały czas ;)

Karrts napisał(a):Właśnie, ciekawi mnie to, czy dziewczyny patrzą na wygląd chłopaka tak jak my na wygląd dziewczyny.
Czy bardziej im zależy na charakterze i na tym aby był czuły i kochany

Tutaj w grę wchodzi biologia ewolucyjna... Kobiety odbierają atrakcyjność inaczej niż my. To długi temat, jednak odpowiem Ci, że tak jak dla Ciebie pociągająca jest figura i walory wizualne kobiety, tak dla kobiet właśnie aspekty osobowości i silny charakter. To nieco głębsza sprawa, sięgająca jeszcze prehistorii, ale śmiało możesz sobie porównać, już kompletnie łopatologicznie tłumacząc - Piękne piersi, pośladki, czy długie nogi, działają na nas pobudzająco, a na kobiety dokładnie taką samą ekstazę wywołuje: zdecydowanie, zaradność i pewność siebie mężczyzny. To siedzi głęboko w nas... Wygląd także ma znaczenie dla kobiet, ale bardziej w formie zadbania. Nie musisz być ładny, wysoki i przystojny. Masz być zadbany - Czysty, pachnący, dobrze wyglądający, bez brudu pod paznokciami, bez przetłuszczonych włosów itd. Dbaj o siebie, bądź sobą i uwierz, że potrafisz, a aspekty towarzyskie w Twoim życiu nabiorą zupełnie nowego znaczenia ;)

PS. Zmieniam nazwę tematu, na bardziej odpowiednią.
  Odpowiedz
Buhay ty zawsze wszystko sprostujesz i zbierasz do kupy ;)
tak jak napisał gdy "rozpieszczamy" daną dziewczynę sms, i po czasie stopniowo uciszamy się
ona traktuje to jak wyzwanie i stara się nas zdobyć a nie na odwrót
Ps. Buhay tak jak kazałeś :)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Mi też wydaję się że, to działa na dziewczyny, ale nie na wszystkie. Jak by nie patrzeć każda dziewczyna jest inna.
  Odpowiedz
(15.10.2012, 16:44)WIDMO29 napisał(a): Mi też wydaję się że, to działa na dziewczyny, ale nie na wszystkie. Jak by nie patrzeć każda dziewczyna jest inna.

Może i każda jest inna, ale każda w końcu jest kobietą i prędzej czy później i tak znajdzie się sposób by to ona pisała i się narzucała, a nie Ty. ;)

Odpowiedz
Ostatnio w autobusie przysłuchiwałem się, jak koleś, który dopiero co wszedł do busa, bajerował fajna pannę. Po kilkunastu przystankach wysiedli razem, więc mniemam, że był skuteczny. Generalnie wkręcał jej, że jest alternatywnym DJ-em i hiphopowcem, a także amatorskim zawodnikiem MMA. Co prawda walczy świetnie, ale nie ma dobrego promotora, bo gdyby miał, to spokojnie poradziłby sobie w KSW< a tak, to tylko takie Najmany tam walczą:-)
  Odpowiedz
To jest prawda. Ja tłumaczę to sobie tak: Zagadujesz do niej (sms,gg, FB obojętnie) Zwracasz w ten sposób na siebie uwagę. Po tym zaczynasz więcej pisać. Dziewczyna w pewnym momencie myśli, że "już ciebie ma" i przestajesz być interesujący. Po tym jak zaczynasz ją zlewać, dajesz jej do zrozumienia ,że tak łatwo ciebie nie owinie wokół palca. Zaczynasz znowu być interesujący dlatego ona do ciebie pisze :)
MissFuneral napisał(a):No nie wiem, pewnie na niektóre dziewczyny to działa, ale chyba głównie na nastolatki, które jeszcze bawi takie "pisanie esemesków" o niczym. Ja na przykład bym się na to nie złapała, bo jak pisze do mnie ktoś z obcego numeru, to od razu pytam - z kim mam przyjemność, od kogo masz numer, jaką masz sprawę. Jeśli nie uzyskam konkretnej odpowiedzi, po prostu kończę rozmowę i więcej nie odpisuję. Jak dla mnie tylko rozmowa na żywo wchodzi w grę, żadne tam esemsy, giegie, czy fejsbuki.
To jest powód dla którego właśnie ja dążę do tego aby jak najszybciej się spotkać. Teraz faceci którzy zagadują przez gg, FB czy smsy są postrzegani jako tchórze. :)
  Odpowiedz
Widzę, że temat się rozwiną ;] Co do tego busa, to Ojgen, pewien jesteś, że się nie znali??

I dziękuje innym na prostowanie tematu i dokładanie swojej wiedzy ;]

Próbował lub próbuje ktoś tą metodę ??
  Odpowiedz