Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak powstaje gust muzyczny.
#11
(09.03.2013, 18:16)swordancer napisał(a): Znów przystąpiłaś do ataku na forum. Haha

O tak, czasami mam takie odbicie i chwilę wolnego czasu, żeby o sobie przypomnieć, a że wieczór zarezerwowany (muzyka będzie, żeby nie było, że bezkarnie offtop uskuteczniam Haha), to przyatakowałam chwilowo, popierdzielę i znikam :P
  Odpowiedz
#12
(04.02.2013, 19:24)Damianoslawp napisał(a): Według mnie gust muzyczne kształtuje się od narodzin. Dźwięki muzykę którą słyszymy jako małe dzieci i gdy dorastamy pozostaje nam w pamięci i przyzwyczajamy się do niej i już ją lubimy.

Co do wpływu otoczenia np kolegów w szkole itd może mieć i duży ale nie ma co się wstydzić każdy słucha własnej muzyki która mu się podoba i nie powinniśmy się przejmować uwagami innych. Ja np jak ktoś mówi że moja muzyka jest do du.... to mu mówią prosto z mostu że niech nie słucha i że jego jest do du.....

Takie moje zdanie. :)

To na całe szczęście u mnie tak nie jest, bo teraz moim gatunkiem by było disco polo. Kilka, jak nie kilkanaście lat temu "moim" gatunkiem było techno, później pop, a teraz Rock i Metal, za którym kiedyś nie przepadałem, gdyż zawsze kojarzył mi się z panami z długimi włosami i przysłowiowym darciem ryja.
Tak jak napisałem słucham Rock'a i Metalu, ale też czasem sobie włączę amerykański rap (Ice Cube, Eminem, LP, DMX etc.) i raczej nie ma tutaj jakiegoś nacisku innych osób, że one tego słuchają to ja też, po prostu sam znalazłem swój gatunek. W rodzinie to chyba jestem wyjątkiem, że słucham tego typu muzyki (nawet w tej dalszej).
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#13
Jak powstaje? Co do mojego gustu, to już napisałem w poprzedniej mojej wypowiedzi.
Jak gust kształtuje się u małego człowieczka? No cóż, ten filmik chyba mówi więcej niż jakiekolwiek słowa. Tylko dziecko może tak prawdziwie reagować.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak rozpoznać podkład muzyczny z filmu? Baron 6 6 904 23.07.2011, 08:48
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości