Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak pozbyć się wizyt Świadków Jehowy?
[Obrazek: 2996d1046769154-przebudzcie-sie-niewiern...dzenie.jpg]

Mam do was pytanie w sprawie, jak pozbyć się codziennych wizyt i podrzucania gazetek przez tę organizację... Mieszkam niedaleko ich domu wspólnoty, więc codziennie mam mnóstwo prasy, a także odwiedzin. Czy jest na to jakiś sposób?
  Odpowiedz
Tak, jest sposób: nie otwierać drzwi, to wtedy nie będzie wizyty.
  Odpowiedz
Daria napisał(a):Tak, jest sposób: nie otwierać drzwi, to wtedy nie będzie wizyty.

Próbowaliśmy nie działa... nawet doszło do tego że znajomi mają dzwonić trzy razy wtedy wiemy że to nasi. Ciągle są nowi ludzie, gdy zwrócę uwagę jutro są nowi ...
  Odpowiedz
Dobry tytuł na film: Znajomy dzwonią zawsze trzy razy.
  Odpowiedz
Gazetki można zdać na makulaturę ;) A tak poważnie to nie mam pomysłu aby Ci coś doradzić :)

Może to coś da :D

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Poradnik:Jak_pozbyć_się_Świadków_Jehowy
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
W moim przypadku było podobnie, nie raz było tak że jedni wyszli a za godzinę przychodzili kolejni.
Prosiłem grzecznie żeby nie przychodzili, mówiłem że mam to gdzieś co oni chcą mi powiedzieć, potem już bardziej dosadnie im powiedziałem że nie chcę ich wizyt - nie poskutkowało.
Najlepszym sposobem okazała się broń w kaburze przypięta do paska, otworzyłem drzwi, popatrzyli na mnie, wyjaśniłem że nie chcę aby przychodzili do mnie i od tamtego momentu mam spokój :)

Więc najlepszym sposobem na nich jest broń :D (oczywiście nie mówię żeby do nich strzelać lub mierzyć z broni do nich)
  Odpowiedz
Wiesz to ja Tobie poradzę sam nie jestem świadkiem ale staram się poznawać prawdę .
Świadkowie nie muszą Tobie wrzucać poczty , zresztą wiesz dlaczego masz cały czas gazetki ?

Świadkowie mają obowiązek głoszenia wszędzie i cały czas . Wystarczy że raz odtworzysz i powiesz któremuś z nich że sobie nie życzysz żadnych gazet i ulotek . Na pewno zrozumieją i zanotują i podejrzewam że podziała to co Ci napisałem
  Odpowiedz
W Anglii w wielu miejscach jest zmasowana chmara ulotkarzy domokrążców i tam ludzie po prostu wywieszają przed domem lub gdzieś na drzwiach że dziękują za ulotki. Możesz zrobić podobnie i podziękować im w ten sposób za wizyty.
  Odpowiedz
Świadków Jhwh, czyli tetragramu, należy przyjąć po chrześcijańsku, i zadać pytanie: Czemu nie odpoczywacie w szabat - sobota, ustanowiony dzień odpoczynku przez Boga Wszechmogącego w trosce o zdrowie nasze (Rdz 2, 2-3)
  Odpowiedz