Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak przelać pieniądze z konta bankowego na konto paypal?
#1
Siemka Odjechani.
Zacznę od tego że chce, zapłacić koledze pieniądze i powiedział żebym to robił przez konto bankowe/PayPal.
Nie wiem od czego zacząć, bo nie mam konta bankowego jeszcze.Czytałem na oficjalnej stronie, jak to zrobić ale to trochę skomplikowane jest:(

Niech ktoś mnie po prowadzi przez to, co mam zrobić żeby mieć na koncie PayPal kwotę 15 zł? i tą kwotę przesłać.
Jakie dane będą potrzebował w celu zakładania konta w banku?
Chciałbym żeby, to było wskazówkach krok po kroku.
Od założenia aż po przelew pieniędzy.
Wynagrodzę dobrze za pomoc.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Z PayPal nie pomogę, nigdy z tego nie korzystałam:)
Za to jeśli chodzi o konto w banku - sama jeszcze niedawno miałam z tym problem. A tu się okazało, że do założenia konta potrzebny jest tylko dowód osobisty. A praktycznie każdy bank ma w ofercie konto, które jest bezpłatne - płaci się jedynie za przelewy, czy ewentualną kartę debetową/kredytową. A obsługujesz je przez internet. Ja mam "konto internetowe" w Millenium, ale będę je likwidować - wprowadzili opłaty za wypłatę pieniędzy w bankowym okienku - wypłaciłam 70zł, a oni zabrali mi 5zł, to ja dziękuję za taki interes:)
Idź do banku, załóż konto, wpłać pieniądze na nie i przez internet przelejesz pieniądze - osoba w banku, która Cię przyjmie na pewno wszystko pokaże. :)
Free Your Mind!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w banku ING można wpłacić na konto drobne/bilony w euro? Swordancer 3 3 774 01.10.2017, 22:42
Ostatni post: Demanufacture
  Konto bankowe dla ucznia z nieregularnymi przychodami. amb00 2 1 319 30.06.2017, 15:35
Ostatni post: amb00
  Internetowy kantor wymiany walut a internetowe konto bankowe MissFuneral 6 5 612 09.05.2016, 01:40
Ostatni post: dona77
  Masz konto w banku?? REKLA_MATOR 8 4 091 22.01.2016, 20:12
Ostatni post: WazzUp
  Najlepsze konto bankowe - opinie Vilandra 33 13 957 07.04.2015, 18:04
Ostatni post: Adiyoshi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości