Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak przetrwać w internetowej dżungli?
Rainbow 
Zapraszam do bloga, który stanowi swego rodzaju poradnik na temat tego, jak przetrwać wśród pokus czyhających na nas w zakamarkach internetu. Zawiera praktyczne wskazówki dotyczące poruszania się po globalnej sieci i unikania niebezpieczeństw czyhających na nas w tejże internetowej dżungli.
http://w--sieci.blogspot.com/
  Odpowiedz
Chyba każdy z nas wie, jak się poruszać po internecie. Po przeczytaniu nawet spodobał mi się poradnik, tylko wątpię żeby komuś się przydał ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
No cóż, może się przyda, może nie. Wiadomo, że poziomy internetowego zaawansowania są różne. Ja do czytania nie mogę nikogo zmuszać, mogę co najwyżej proponować.
  Odpowiedz
Anioł, nie mierz wszystkich własną miarą. Warto pamiętać, że z internetu korzystają również osoby, które nie mają w ogóle pojęcia o komputerowej technologii. Przeważnie są to osoby starsze, ale i młodzi ludzie, nawet urodzeni w latach 80tych, nie radzą sobie często z prostymi procedurami.
  Odpowiedz
Buhay napisał(a):Przeważnie są to osoby starsze, ale i młodzi ludzie, nawet urodzeni w latach 80tych, nie radzą sobie często z prostymi procedurami.
W mojej okolicy, są zebrania szkoleniowe co dwa tygodnie na komputerach. Zapisują się ludzie starsi u sołtyski, ci którzy chcą się nauczyć obsługi komputera.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
To normalne, że są organizowane takie szkolenia, ale trafiają one do ułamka procenta potrzebujących pomocy w tym zakresie. Stwierdziłeś, że owy blog nikomu się nie przyda, a ja myślę, że odpowiednio wypozycjonowany, mógłby pomóc wielu ludziom. Na pewno większej ilości społeczeństwa, niż kursy stacjonarne organizowane przez gminny ośrodek kultury.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości