Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak przetrwać w internetowej dżungli?
#1
Rainbow 
Zapraszam do bloga, który stanowi swego rodzaju poradnik na temat tego, jak przetrwać wśród pokus czyhających na nas w zakamarkach internetu. Zawiera praktyczne wskazówki dotyczące poruszania się po globalnej sieci i unikania niebezpieczeństw czyhających na nas w tejże internetowej dżungli.
http://w--sieci.blogspot.com/
  Odpowiedz
#2
Chyba każdy z nas wie, jak się poruszać po internecie. Po przeczytaniu nawet spodobał mi się poradnik, tylko wątpię żeby komuś się przydał ;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#3
No cóż, może się przyda, może nie. Wiadomo, że poziomy internetowego zaawansowania są różne. Ja do czytania nie mogę nikogo zmuszać, mogę co najwyżej proponować.
  Odpowiedz
#4
Anioł, nie mierz wszystkich własną miarą. Warto pamiętać, że z internetu korzystają również osoby, które nie mają w ogóle pojęcia o komputerowej technologii. Przeważnie są to osoby starsze, ale i młodzi ludzie, nawet urodzeni w latach 80tych, nie radzą sobie często z prostymi procedurami.
  Odpowiedz
#5
Buhay napisał(a):Przeważnie są to osoby starsze, ale i młodzi ludzie, nawet urodzeni w latach 80tych, nie radzą sobie często z prostymi procedurami.
W mojej okolicy, są zebrania szkoleniowe co dwa tygodnie na komputerach. Zapisują się ludzie starsi u sołtyski, ci którzy chcą się nauczyć obsługi komputera.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#6
To normalne, że są organizowane takie szkolenia, ale trafiają one do ułamka procenta potrzebujących pomocy w tym zakresie. Stwierdziłeś, że owy blog nikomu się nie przyda, a ja myślę, że odpowiednio wypozycjonowany, mógłby pomóc wielu ludziom. Na pewno większej ilości społeczeństwa, niż kursy stacjonarne organizowane przez gminny ośrodek kultury.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości