Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak sprawdzić konfigurację sprzętową?
#1
Jak sprawdzić konfigurację sprzętową? Zakupiłem tablet i pojawiła się pewna nieścisłość w porównaniu z tym co było w specyfikacji w sklepie. Otóż tablet miał mieć pojemność 8 gb, tymczasem jest 4 gb. Zastanawiam się teraz czy pozostałe parametry się zgadzają, jak to sprawdzić zanim wrócę do sklepu i zrobię z siebie idiotę?

Mój tablet
  Odpowiedz
#2
Zainstaluj sobie program AnTuTu Benchmark, tam powinny być podane parametry. Przynajmniej tak jest na smartphonie, a czy na tablecie będzie, możesz zobaczyć ;]
Lub ustawienia > dane ? Masz coś takiego ?
  Odpowiedz
#3
W ustawieniach tabletu niestety nie pokazuje mi nic o sprzęcie. Tylko pamięć wewnętrzną, oprogramowanie itd. Nic o procku, grafice i ram.
  Odpowiedz
#4
Masz 4 w sumie, czy 4 wolne?
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#5
Powinno być 8 gb pojemności wewnętrznej, a jest 4,57.
  Odpowiedz
#6
Każde urządzenie ma realnie mniej pamięci.
System, podstawowe aplikacje, wszystko waży.
Gdybyś miał 4gb tylko wbudowane, zostałoby Ci do zagospodarowania prawie że nic.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#7
Jeszcze raz, całkowita pojemność 4,57 gb. Tyle wynosi pojemność tabletu, powinno być 8gb. Aplikacje zajmują część miejsca z 4,57.
  Odpowiedz
#8
A jak chcesz sprawdzić konfiguracje, najprościej będzie wpisać model i markę w google i znaleźć specyfikacje.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#9
Czytałeś mój pierwszy post? Ja wiem co powinno być, ale chcę wiedzieć co jest rzeczywiście. Skoro pamięć się nie zgadza, to inne części też mogą.
  Odpowiedz
#10
Tungar, ja w telefonie mam teoretycznie 16gb, a realnie Pamięć całkowita = 10,36 i aplikacje też mi wszystko wlicza w tą dziesiątkę.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości