Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak wejść do biosu laptop asus a3h?
#1
Mam problem z laptopem ponieważ jak się uruchamia to nie pojawia mi się normalne zaczynanie tylko napis asus na ekranie i przechodzi do ładowania systemu a ja chce wejść do biosu i ustawić bootowanie. Bootowanie umiem ustawić ale jaki klawisz mam nacisnąć zby przejść do biosa?
#2
Z tego co pamiętam F8.
#3
U mnie nie działa klawiszem f8 niestety.

Jakoś pokombinowałem ale pojawił się napis "Enter Password". O jakie hasło chodzi?

Zamykam post.
#4
Zobacz podczas uruchamiania komputera jaka litera jest przypisana do
"Bios setup" - zazwyczaj jest to klawisz Delete bądź F8.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
#5
Z tym se poradziłem ale daje go do serwisu znajomemu aby mi hasło z biosu ściągnął.
#6
Sorry nie zauważyłem, "Zamykam".
Na przyszłość jeśli chcesz zamknąć swój post kliknij "Zgłoś" pod ostatnim postem
i napisz aby moderator go zamknął. Dzięki temu post zostanie zamknięty szybciej.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Laptop Della a gwarnacja- mam wątpliwości Demanufacture 1 1 230 12.04.2018, 10:46
Ostatni post: FxJerzy
  Laptop do 4300 zł Swordancer 13 3 506 07.10.2017, 22:31
Ostatni post: Swordancer
  Laptop - aukcja na sknerus Szatan 6 2 754 15.11.2015, 15:42
Ostatni post: Dennijs
  System zatrzymuje się przy uruchamianiu - laptop Dennijs 3 2 222 12.03.2015, 20:31
Ostatni post: Dennijs
  Jaki laptop kupić na studia? maxx 22 10 376 26.09.2014, 10:53
Ostatni post: blizna

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości