Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak zachować się z dziewczyną na zakupach?
Cześć:)
Mam mały problem, jeśli by mnie jakaś dziewczyna zaprosiła, mnie na zakupy, a ja się w wtedy bym zgodził, to jak miałbym się zachowywać wobec niej, podczas robienia zakupów?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
Doradzać, mówić jakieś komplementy? To zależy od tego po co zabrałaby Cię na zakupy i do jakiego sklepu... ;-)
  Odpowiedz
Doradzanie i mówienie komplementów to nie jest najlepszy motyw. Wykorzystaj taki czas na zbliżenie się do niej. Kobieta i tak przymierzy tylko to, co jej się podoba, Ty możesz ją wtedy ocenić i ewentualnie zasugerować coś innego, ale to niech ona sięgnie po kolejny egzemplarz. Poczuj się jak członek prestiżowego jury, nie wchodź jej w tyłek, nie bądź służką i nie skupiaj się na mówieniu komplementów. Tak zachowują się zwyczajni chłopcy, którzy mogą być co najwyżej jej przyjacielem. Nie musisz unikać krytyki, ale bez przesady, no i oczywiście powinieneś trochę z niej pożartować, podroczyć się z nią i nie zapominać o bliskości. Eskaluj jak najwięcej ;)
  Odpowiedz
A jakby zareagowała, na to jakbym, ją pocałował bez powodu?
Była by na mnie złą,czy trochę zauroczona tym pocałunkiem.
  Odpowiedz
To indywidualna kwestia, zależąca od charakteru dziewczyny. Przeważnie jednak kobiety lubią taki gest i są raczej do nich nastawione pozytywnie. Ważne, żebyś był spontaniczny i kreatywny, nie planuj na zapas, bo im bardziej będziesz nad tym myślał, tym bardziej się możesz zestresować i wyjdzie klapa. ;)
  Odpowiedz
Koniak stres jest mniej ważny, ponieważ wystarczy się wyluzować,i być człowiekiem uprzejmym oraz wesołym.
Wtedy wszystko przebiegnie, z godnie za planowanym dniem, oraz nie będzie żadnej klapy:)
  Odpowiedz
Cieszę się, że radzisz sobie ze stresem, ale spontany są najlepsze! Nie ma co za dużo planować ;) Powodzenia :D
  Odpowiedz
Czas najwyższy przełamać stres, i stanąć na nogi.Bo kiedyś może być na to za późno, jeśli się teraz pierwszego kroku, nie zrobi. Masz rację, że dużo nie ma co planować:)
Tobie też powodzenia życzę:D
  Odpowiedz
Jak dziewczyna zaprasza na zakupy to ty placisz :-( Dziewczyna w dzisiejszych czasach to droga inwestycja ja to tak widzę

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
Masz w tym racji, tylko,że na takie zakupy, trzeba mieć spore fundusze, bo jak dziewczyna zażyczy sobie, co będzie chciała, to wtedy już jej nie odmówisz.
Z drugiej strony kobiety, uwielbiają gdy mężczyźni, im kupują jakieś ciuszki, czy coś innego, w tym rodzaju:)
  Odpowiedz