Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak zeskanować do pliku?
#1
Witam
mam problem otóż chcę zeskanować kartki z zeszytu do pliku na komputerze. Lecz wogle nie mam pojęcia jak to zrobić?!
Lecz poszperałem trochę i wszedłem w HP Solution Center (mam to zainstalowane), klikam Scan Print i wyskakuje mi taki komunikat:
"an error communicating with the scanning device please ensure that the scanning device is connected properly and try again"
Proszę o pomoc. Drukarka jest podłączona pod prąd i do komputera także:D
MODEL: HP F375
Tak żyję w XXI wieku i nie wiem jak zeskanować dokument do pliku:|

PS.Na drukarce mam jakiś przycisk scanner.
  Odpowiedz
#2
Przeinstaluj sterowniki drukarki wraz z programem dołączonym na płycie ;)

Gdybyś jednak gdzieś zapodział płytę : Trzymaj bo gorące :P
  Odpowiedz
#3
Mi się pojawia w xp jak i win 7 ikona skaner w mój komputer jak podłączę drukarkę i mogę skanować też mam hp

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz
#4
Jest też możliwość zrobienia tego z poziomu Worda lub Open Ofice - otwierasz dokument tekstowy - wchodzisz w zakładkę wstaw - obrazek - skanuj.
  Odpowiedz
#5
Spróbuj jeszcze raz podłączyć usb ;) też tak niedawno miałem i pomogło :D bo pisze że coś nie łączy drukarka i żebyś spróbował ponownie :)

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości