Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak znaleźć drugą połówkę?
Nie Będę się rozpisywał! Powiem wprost o co mi chodzi, tak aby każdy mnie zrozumiał.

Przez ostatnie dni myślę o związku z dziewczyną, ale jest problem duży.Mianowicie chodzi mi o to, w jaki sposób mam znaleźć tą wybraną i ukochaną dziewczynę?
Teraz strasznie świat się zmienił, kobiety szukają mężczyzn przy których będą się czuli bezpiecznie, będą ich bronić za wszelką cenę aż do ostatniego tchu.Patrzą nawet czy facet jest zbudowany, silny bo przecież takiego mięczaka nie będą brać pod uwagę:(
Wiem że jest jedyne forum, gdzie uzyskam najlepszą i najszybszą odpowiedź z prędkością świata od was:)

Dlatego tak jak pisałem co mam zrbić aby znalazł drugą półówkę?
Czy mam najpierw zabrać się za siebie?, abym wyglądał jak człowiek a nie jak cwaniak z forum Odjechani!!!

Dziękuje i pozdrawiam:)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
Pewnie chodziło ci o prędkość ŚWIATŁA. Kiedyś widziałem takiego demota czy coś. "Wiecie dlaczego głupki mają dziewczyny, a normalni chłopacy nie? Bo głupek po prostu powie dziewczynie, że ona mu się podoba.

Znaleźć swoją drugą połowę nie jest wcale tak trudno. Czasami decyduje o tym jedna sekunda - Pójdziesz i zagadasz, albo znów odpuścisz. Dziewczyn jest wiele i naprawdę możesz znaleźć to czego szukasz. Teraz pytanie do ciebie - Czy jesteś wymagający jeżeli chodzi o wygląd? Jakby nie patrzeć, to bardzo ważne pytanie.

Najlepszym sposobem jest poznawanie jak najwięcej dziewczyn. Jeżeli ci się spodoba działaj dalej, a może w końcu kto wie? Znajdziesz wybrankę na resztę życia. Wszystko zależy od ciebie i od sposobu w jaki myślisz. Pamiętaj! - Nie ograniczaj się tylko do wyglądu zewnętrznego. Charakter, to najważniejsza rzecz!
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Moja kuzynka pewnego wieczoru poszła na imprezę z koleżankami i poznała od razu pewnego faceta w którym się zakochała.
Są razem już 3 lata, jedna impreza i zmienił się jej świat :)
Czy chodzenie na imprezę i tam poznanie kogoś jest opłacalne?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
Jasne imprezy, to można by powiedzieć najlepszy sposób pozyskiwanie znajomości. Ja na przykład muszę się ograniczyć do tak zwanych bezalkoholowych imprez (a jeżeli alkohol ma być to nie ruszam nic) Sam od niedawna trenuję i nie pije - Po za tym mi nie smakuje xd
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Czasem druga połówka przychodzi całkowicie znikąd, wtedy gdy się zupełni nie spodziewasz. No a czasami trzeba jej poszukać w monopolowym :<
  Odpowiedz
Dobre :D

A ja polecam internetowe portale randkowe.
  Odpowiedz
Powiem Wam tak... Odnaleźć swoją drugą połówkę jest diabolicznie ciężko, spytajcie tej Pani poniżej, ona coś o tym wie... ;)

[Obrazek: pluxgUq.png]
Haha
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
"Teraz strasznie świat się zmienił, kobiety szukają mężczyzn przy których będą się czuli bezpiecznie, będą ich bronić za wszelką cenę aż do ostatniego tchu.Patrzą nawet czy facet jest zbudowany, silny bo przecież takiego mięczaka nie będą brać pod uwagę"

***** prawda. Jestem przygiętą ciotą z zerowymi mięśniami czy coś takiego, a leci na mnie tyle lasek, że gdyybm był hetero to miałbym problem z wybraniem tej jedynej.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
Od jutra nie trenuje masy, zmotywowałeś mnie
  Odpowiedz
matol, Masa? czy masa + rzeźba? Jeśli trenujesz tylko dla tego, że chcesz przyciągnąć dziewczyny, to nie ma to sensu, lepiej popracować, zmienić coś innego w sobie. Ja bym nie rezygnował z ćwiczeń, trenuj dla zdrowia, dla estetyki ciała. Myślę, że też dziewczynom urzeźbione ciało się podoba, tak samo jak panom kobiece uda, biodra, tylko że dla niektórych kobiet nie jest to w życiu najważniejsze, chyba że mówimy o nastolatkach lub kobietach dla których wygląd się przede wszystkim liczy.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz