Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jak znaleźć drugą połówkę?
Wygląd to kwestia gustu, a o gustach się nie rozmawia. Jeżeli jesteś otwarty na nowe znajomości i po prostu odważysz się zagadać, to masz większe szansę nijeżeli pierdząc w fotel czekać, aż to dziewczyna zrobi 1 krok - Tak nie będzie, uwierz mi! Charakter jest bardzo ważny, bo za 40 lat się nie zmieni, a uroda przemija.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Jak znaleźć drugą połówkę? Po pierwszej zwykle druga znajduje się sama. Haha
  Odpowiedz
Ech, zmieniając miejsce zamieszkania trudno nawet znalezć znajomych, a co dopiero drugą połówkę... Chociaż z drugiej strony, wszystko zależy kto czego szuka. Jak na razie takich co to tylko chcą się zabawić jest od groma, gorzej trafić z tymi z głową na karku.
  Odpowiedz
Wychodzę z założenia, że drugiej połówki się nie szuka, sama się znajdzie. Ja nigdy nie szukałam partnera, poważnie, nawet mojego obecnego poznałam zupełnie przypadkiem. Kto by się spodziewał, że takie uczucie między nami powstanie.
  Odpowiedz
No bo druga połówka zawsze sama się znajduje. Po wypiciu pierwszej, a to za mało, nagle okazuje się, że w zamrażarce zapodziały się jeszcze dwie. Padłem
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
To działa tylko gdy znasz już kobietę (Mężczyznę) a codziennie spotykamy ludzi w pracy, szkole, na imprezach
1) Spraw by kobieta była zainteresowana jest milion tematów do rozmów wspólnych pasji zainteresowań. Nic mnie nie wnerwia jak udawanie kogoś kim nie jestem.
2) Nie nastawiaj się na podryw (tak mi idzie łatwiej) po prostu traktuję to jako sytuację do poznania kogoś fajnego nawet jak nie będzie związku będzie fajna znajomą.
3) Zaproponuj neutralne miejsce wyjście na piwo, spacer, film w mieszkaniu.
  Odpowiedz
Właśnie, raczej takie rzeczy dzieją się przypadkiem :)
  Odpowiedz