Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jaką wartość ma cnota kobiety?
[Obrazek: 1326130883_by_elhadjidiouf_500-1326484411.jpg]

Nowe jeansy czy dobry perfum a może nowy telefon komórkowy ?! Co się dzieje że dzisiejszymi dziewczynami które swoją cnotę rozdają w tzw. " Promocji " Słyszeliście , widzieliście a może skorzystaliście z usług wymiany rzecz = sex ?
  Odpowiedz
Rozdają na prawo, lewo i dodatkowo na wszystkie strony świata. Ile razy się da i ile razy się uda. Nie korzystałem, nawet o tym nie myślałem. Ceny podobno różne, od ciuszka za 500 poprzez perfumy za 400 a skończywszy na piwie za 3-4 zł. Totalna dowolność, jest w czym wybierać. ;)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
Co jak co ale nie wszystkie takie są i sie do nich nie zaliczam. Mówiąc to co Leszek czuje się troche urażona że maja takie zdania o kobietach, dziewczynach. I ubolewam nad tym że sporo ludzi płci żeńskiej wyrobiło opinie u chłopaków że dziewczyny są tanie.
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz
(14.01.2012, 20:35)ραυℓιиα napisał(a): Co jak co ale nie wszystkie takie są i się do nich nie zaliczam. Mówiąc to co Leszek czuję się troche urażona że mają takie zdania o kobietach, dziewczynach. I ubolewam nad tym że sporo ludzi płci żeńskiej wyrobiło opinie u chłopaków że dziewczyny są tanie.

Napisałem ogólnie, nie miałem zamiaru nikogo obrażać, przepraszam. Nie twierdzę że wszystkie "cnotki" są takie. Statystycznie prawdopodobnie jest to znikoma ilość takich co sprzedają swoją "cnotę". Niestety takie zjawiska występują i to świadczy o totalnej demoralizacji i totalnym "bezmózgowiu" tych które to robią.
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
Leszek napisał(a):Niestety takie zjawiska występują i to świadczy o totalnej demoralizacji i totalnym "bezmózgowiu" tych które to robią.

Dokładnie tak samo twierdzę , jeżeli mam ochotę na seks z innym ok. Moja sprawa , ale nie za kasę i nie za ciuchy. Kilka moich koleżanek myśli że nikt nie wie lecz są galeriankami a ich rodzice widzą w nich kochające i bezbronne uczennice. Ale cóż... moim zdaniem coraz więcej fajnych lasek się sprzedaje za duperele... Ja nigdy bym tego nie zrobiła , ponieważ mam wartość do swojego ciała i na pewno żadna kwota tego nie wykupi. Jeżeli coś robić to z głową i miłością.
  Odpowiedz
(14.01.2012, 20:51)Leszek napisał(a): Statystycznie prawdopodobnie jest to znikoma ilość takich co sprzedają swoją "cnotę". Niestety takie zjawiska występują i to świadczy o totalnej demoralizacji i totalnym "bezmózgowiu" tych które to robią.

Nie zgadzam sie znów że to jest znikoma ilość, ponieważ jest coraz wiecej przypadków (dane statystyczne rosna do góry). Zgodze sie jednak że jest to demoralizacja i bezmyślność kobiet. I co jak co nie popieram takiego zachowania ale wina nie leży tylko po stronie kobiety.
  Odpowiedz
(16.01.2012, 14:39)ραυℓιиα napisał(a): Nie zgadzam sie znów że to jest znikoma ilość, ponieważ jest coraz wiecej przypadków (dane statystyczne rosna do góry). Zgodze sie jednak że jest to demoralizacja i bezmyślność kobiet. I co jak co nie popieram takiego zachowania ale wina nie leży tylko po stronie kobiety.

Statystyki są różne i przeważnie "wygodne" dla tych co je tworzą.
Zjawisko zdąża w kierunku stania się problemem.
Podobno takie są reguły i zasady wolnego rynku. Jest popyt to i jest podaż.

YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz
W sumie to prawda, ale można zauważyć że coraz bardziej sie to szerzy. I te statystyki niedługo mogą sie okazac prawdziwe, ale jak już wspomniałam faceci też nie są niewinni. Bo jak by nie korzystali to by sie to nie szerzyło.
  Odpowiedz
ραυℓιиα napisał(a):Zgodze sie jednak że jest to demoralizacja i bezmyślność kobiet.
Mi się wydaje, że to nie jest już bezmyślność czy głupota.
Żyjemy w takich czasach gdzie sex przestaje być już sferą intymną, a zwykłą przyjemnością.
Leszku jak było za Twoich czasów? Niedopuszczalne było mieć dziecko bez ślubu prawda?
Teraz nikt się tym nie przejmuje, wolność seksualna przestała być tematem tabu. Koledzy
potrafią uprawiać sex z koleżankami dla rozrywki i przyjemności, a nie związku "low mi tender".

Poza tym dziś ludzie mają wybór. To co kiedyś było uznawane za dziwactwo, dziś jest normalne
i co bardziej szokujące - akceptowalne społecznie.

Nie mówię, że to dobrze (...)
Ciężko jest teraz nadążyć za mentalnością bardzo młodych ludzi.
Poza tym uważam, że na tego typu zachowania jakie tu poruszacie w dużej mierze
wpływ ma po prostu wychowanie przez swoich rodziców.

Odpowiedz
(20.01.2012, 00:08)admin napisał(a): Żyjemy w takich czasach gdzie sex przestaje być już sferą intymną, a zwykłą przyjemnością.
Leszku jak było za Twoich czasów? Niedopuszczalne było mieć dziecko bez ślubu prawda?
...
Poza tym dziś ludzie mają wybór. To co kiedyś było uznawane za dziwactwo, dziś jest normalne
i co bardziej szokujące - akceptowalne społecznie.
...
Poza tym uważam, że na tego typu zachowania jakie tu poruszacie w dużej mierze
wpływ ma po prostu wychowanie przez swoich rodziców.

Mieszkałem i mieszkam w dużym mieście. Kultura obyczajowościowa trochę wyższa niż na wsi i większe zrozumienie dla "rozpasania" obyczajowego.
Wiadomość o narodzinach 4-5 miesięcznego "wcześniaka" (inaczej 4-5 miesięcy po ślubie) nie była szokiem, ale też nie była zjawiskiem powszechnym, podobnie jak 14 czy 15-latka w ciązy. Nie wszyscy to akceptowali ale ogólnie było to przyjmowane do wiadomości (niektórzy także do stosowania). Tzw "nieślubnych" dzieci było zdecydowanie mniej niż obecnie.
Dzisiaj zakłady "która(y) z nas zaliczy więcej kolegów lub koleżanek ze szkoły w przeciągu np 3 dni" nie należą do rzadkości, później 1 dziecko ma wielu ojców albo 1 ojciec ma kilkoro dzieci mających po tyle samo lat.
Wiem że są stosowane środki antykoncepcyjne ale czy zawsze rozsądek bierze górę nad "bezmyślną" fantazją i głupotą?
Czy to jest wolność seksualna czy też może rozpasanie seksualne?
Nie mam własnych doświadczeń w tym temacie. Jest takie powiedzenie: "nie uważałeś jak robiłeś to rób jak uważasz" - mnie nic do tego.

Zmiany jakie zaszły w naszym kraju po roku 1989 mają także wpływ na swobodę obyczajową. Głaskanie po główkach "niesfornej" młodzieży, chwalenie za rozboje, za nękanie psychiczne i fizyczne słabszych, kradzieże, pozwalanie jej na "prawie" wszystko - to dzisiaj zjawisko powszechne w środowiskach "nowobogackich" i "pseudo" inteligentnych w myśl zasady: "rób co chcesz bylebym miał(a) spokój".

Nie uważam siebie za "stetryczałego" dziadka czy za "obrońcę" moralności.
Wyjazdy (służbowe) do innych krajów czy na inne kontynenty pozwoliły mi na poznanie różnych kultur i zachowań obyczajowych. Niestety, stwierdzam z przykrością że daleko nam do "normalności" i jeszcze trochę lat upłynie zanim nauczymy się w normalny sposób korzystać z wielu dobrodziejstw jakie daje nam demokratyzacja życia nie tylko politycznego ale także obyczajowego.

Nie uogólniam tematu, dlatego też proszę o nie pisanie obraźliwych i bezsensownych komentarzy do tego co napisałem powyżej. To jest moje i tylko moje spojrzenie na ten temat, mam do tego prawo.
(Przepraszam za mały off top).
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

Odpowiedz