Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jaki hosting?
Chciałbym założyć stronę na której znajdowały by się różne ciekawostki, tak jak to jest na bezuzyteczna.pl.
Jaki hosting do tego polecacie ?

I żeby na początek nie był drogi, bo chcę najpierw zobaczyć jak to pójdzie. Najwyżej później poszedłbym za potrzebą i zwiększył hosting.

W tym temacie jestem ZIELONY :D
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
Wiesz ja też za bardzo się na tym nie znam ale wiem że na początku trzeba sporo zainwestować.
Bez pomocy kolegów, rodziców nie dasz rady.

Ja myślę że na początek zamiast stronki lepsze byłoby forum z ciekawostkami a potem z większym budżetem rozwijanie się.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
lkssignal napisał(a):na początku trzeba sporo zainwestować.
hosting na
2ap.pl
jest bardzo tani, 50zł/rok i 1GB na start spokojnie wystarczy, a hosting mogę polecić ze względu na
jej ofertę:
Bez limitu transferu
Bez limitu domen
Bez limitu bazy danych
Bez limitu konto ftp
Bez limitu kont e-mail
@lkssignal

-Nie znasz mnie ;) Jak sobie coś postanowię to zawsze powoli, powoli dochodzę do celu :) No ale fakt mam trochę zaufanych ludzi :P A kase swoją mam :P
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Mintshost.pl
Oferujemy szybkie i wydajne serwery WWW oraz Reseller.
W naszej ofercie znajdziesz również tanio domeny.

Czemu warto wybrać naszą ofertę?
- atrakcyjne ceny,
- gwarancja SSL 99.9% w skali roku,
- pomoc techniczna 24/7
- zarządzanie strona poprzez DirectAdmin

Zapraszamy na naszą stronę.
MintsHost.pl
Linuxpl.com - polecam, super jakość za niską cenę
A ja polecam DARMOWY i BEZ REKLAM: http://api.hostinger.pl/redir/815783 (będę wdzięczny za rejestracje z mojego linku :P)
Sam tam hostuje moje wszystkie projekty (strony internetowe, skrypty etc.) i nie narzekam :>
Zawsze szybka pomoc techniczna, a jeśli konto zwykłe nie będzie Ci wystarczało, możesz kupić Premke :P

PS: Jeśli chcesz zrobić coś takiego jak Demotywatory czy Kwejk to polecam silnik "TenTego", za darmo i nie musisz sam pisać... :)

Pozdrawiam.
Warto również, abyś zwrócił uwagę na ofertę http://o12.pl