Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jakie buty lubicie nosić?
#21
Nicholas napisał(a):Będą się nadawać na wesele czy tylko na orlika?
Na wesele szczególnie się na dają, w sumie to jestem przyzwyczajony, bo w miesiącu jednym wypada mi aż 4-5 wesel.
To nic dziwnego że człowiek polubił takie buty na początku źle się nosiło, ale później nie odczuwałem żadnego bólu. Nawet czasami do szkoły noszę takie butyHaha
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#22
Aniodiable napisał(a):Na wesele szczególnie się na dają, w sumie to jestem przyzwyczajony, bo w miesiącu jednym wypada mi aż 4-5 wese

No z racji tego, że z reguły są 4 soboty w miesiącu, to pewnie wypada Ci 5 wesel :D Jeśli chodzi o mnie to tak jak Kuba i Nico- maxy, ale średnio wizualnie mi się podobają, więc częściej trampki albo adidasy za kostkę ;)
  Odpowiedz
#23
Koniak napisał(a):No z racji tego, że z reguły są 4 soboty w miesiącu, to pewnie wypada Ci 5 wesel
Człowieku ja potrzebuję co najmniej 3 dni na wytrzeźwienie moja wina że mam tak dużą rodzinkę:D
Jak to się mówi: "Rodziny się nie wybiera"
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#24
Wygodne, ładne, nie ma dla mnie znaczenia marka, ważniejsza jest wysoka jakość no i dobra cena.
Od mniej więcej dwóch lat buty zamawiam z internetu - po prostu każdy model można kupić za sporo mniejszą kasę ;-)
  Odpowiedz
#25
A nie boli cię jedno - to że buty mogą kompletnie nie pasować pod względem numeracji?
Bywa, że dobrze mi pasuje numer 38, a bywa że 40. I niby cały czas rozmiar europejski.
A co jeśli nie będą się kompletnie nadawały?
  Odpowiedz
#26
Wtedy sprawdzasz ile cm ma wkładka. Zawsze celuję w 45/46 i patrzę na cm.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#27
Ja noszę 42,43 nie raz bywało że kupiłem właśnie taki numer a palce u nóg bolały, więc czasami wolę kupić na wyrost, przynajmniej dłużej się pochodzi, zależy też ile kosztowały. Na jarmarkach rzadko dokonuje transakcji jeśli chodzi o obuwie, dwie pary butów za trzy dychy poszły w tydzień, w wakacje kiedy intensywnie w piłkę grałem. Auc
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#28
Adikus napisał(a):Wtedy sprawdzasz ile cm ma wkładka. Zawsze celuję w 45/46 i patrzę na cm.

Teraz większość internetowych sprzedawców butów podaje po prostu wymiar wkładki w środku i od razu jest jaśniej. Również kupuje w sieci, wygodna sprawa. Raz były za małe, odesłałem, przysłali mi numer większe i było dobrze. No chyba, że ktoś ma parcie na "już" i nie może wytrzymać, wtedy faktycznie lepiej wyjść do sklepu.
  Odpowiedz
#29
Dokładnie tak jak pisali przedmówcy - masz podaną długość wkładki, więc musisz po prostu porównać z tymi butami, które najbardziej lubisz, tymi wygodnymi. Poza tym - kiedy kupuję z netu mam 30 dni na zwrot bez podania przyczyny, więc tak naprawdę ryzyka nie ma żadnego.
  Odpowiedz
#30
Coś pokręciłeś. Ustawowo jest jakość 10 dni, a chyba od nowego roku ma być 14 dni, zgodnie z prawem UE.
Nie ma czegoś takiego jak 30 dni na zwrot...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy lubicie nosić koszulę? Swordancer 14 7 554 26.10.2017, 19:05
Ostatni post: Druczh
  Podobne buty era9889 0 1 681 23.11.2013, 22:33
Ostatni post: era9889
  Jakie fryzury kobiety lubią najbardziej u facetów? adam-as 4 3 791 17.04.2013, 17:21
Ostatni post: Shina96
  Jakie to buty? gregor01 4 2 634 04.04.2013, 15:10
Ostatni post: gregor01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości