Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Jakie jest podejście kobiet do seksu oralnego?
Witajcie.

Pytanie kieruję głównie do kobiet.
Ten wątek jest kontynuacją tego wątku.

Co myślicie o seksie oralnym?
Jakie są wasze za i przeciw.
Mówiąc o seksie oralnym mam na myśli
(sorry, że tak to napiszę) minetkę oraz robienie loda :D

Czy wzięcie członka do ust jest aż tak odrażające,
albo język partnera między Twoimi udami?
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz
No nikt się jakoś nie wyrywa do odpowiedzi, to ja się poświęcę :D

A więc, jedni to lubią inni nie. Jednym sprawia przyjemność, dla innych jest odrażające. Weźmy np takie pomidory - ja lubię, ktoś inny może nie cierpieć... Tak samo jest z seksem oralnym - dużo zależy od preferencji danej osoby. Zwykło się uważać, że takie praktyki nie są dla "porządnych kobiet", tylko dla ich przeciwieństw, czyli laseczek w stylu "temu dam, tamtemu dam, a temu to nawet 2 razy" :D

Nawet kobieta, która lubi miłość oralną, w pewnych przypadkach może się od niej wzbraniać. Powodów może być kilka: możesz jej się podobać, możesz być boski wzdłóż i w szerz (z przewagą wzdłóż ;) ), a ona i tak nie rzuci się przed tobą na kolana bo:

I TU UWAGi DLA FACETÓW:
1. Twój poziom higieny osobistej może nie być na zadowalającym ją poziomie, a zważ na to, że ocena tego faktu zawsze i niezmiennie będzie jej subiektywnym odczuciem.
2. Podobasz jej się i ona wie, że tego chcesz, a jednak - póki się króliczka goni to jest fajnie, a jak się go złapie to czar pryska, więc ona stosuje technikę - Jeszcze trochę musisz o tym pomarzyć (czytaj: będziesz mnie bardziej pragnął).
3 Wpojono jej zasadę, że to nie przystoi, jest wulgarne, niemoralne, nielegalne i powoduje tycie :D:D ect i już mi się nie chce dalej wymyślać.
4. Robi Ci ewidentnie na złość, nie dając tego, czego chcesz... (bywa i tak)...
5. Myśli, że jeśli Ci to zrobi, to stracisz do niej szacunek, bo zbyt łatwo oddaje się takim "wybrykom".

Jeśli i natomiast chłopcze masz kobietę, z która jesteś szczęśliwy. Którą darzysz odwzajemnianym uczuciem i jednocześnie w waszej sypialni nie brak francuskiej miłości, to po jakiego grzyba czytałeś to wszystko powyżej... :D Cool
  Odpowiedz
Podejście wielu kobiet do seksu oralnego jest wykształtowane przez to, że na wielu filmach xxx ta czynność zostałą ukazana jako coś poniżającego. Bo jeśli facet dba o higienę , kobieta się go nie brzydzi to problem jest w głowie. Borat najłatwiej zachęcić kobietę w pozycji ekm leżącej nie stojącej . :D
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
Każda laska lubi sobie wkładać sobie duże przedmioty do ust ;-D Jeżeli twierdzi inaczej to kłamie.
Co do higieny to ja to widzę tak : to że twój członek będzie miał niezbyt przyjemny zapach po całym dniu ciężkiej pracy i laska zrobi Ci loda to już sprawa indywidualna, jedna kobieta nawet nie pomyśli że może zdjąć majteczki przed facetem bez uprzedniego podmycia się. Inna wręcz przeciwnie ma to wszystko gdzieś, oddaje się tej pięknej chwili pożądania. Jak kobieta nie może się przełamać do loda to trzeba ją powoli stopniowo przyzwyczajać do członka, można też urozmaicać i dodawać bitą śmietanę, miód. Takie sposoby nakręcają i jeżeli dziewczyna będzie się czuła komfortowo to zapomni o swoich oporach i dostaniesz szczerego niewymuszonego lodzika. :-D

Co do minety to kobiety zwykle dbają o higienę więc wizyta językiem w kroczu może mieć tylko i wyłącznie pozytywne odczucia. Nie wiem jak można się wzbraniać przed minetą. Jeżeli jakaś laska to robi to tylko dlatego że nie wie co traci :D
  Odpowiedz
Vila ma racje, ale dodam jeszcze, że głównym czynnikiem zaraz po zadbaniu tych okolic i higienie, w przypadku pospolitego lodzika, jest sam mężczyzna. Kobieta nie klęknie przed frajerem, a będąc przy pewnym siebie i dominującym facecie, sama pragnąć będzie zadowolić go oralnie. Ja mam w tej kwestii takie podejście, że traktuję to jako nagrodę dla niej. Jeśli będzie grzeczna, dostanie możliwość zaspokojenia mnie w ten sposób. Wiem, wiem, brzmi strasznie despotycznie i robi ze mnie tyrana, choć w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Tutaj chodzi o dominację intelektualną, a nie fizyczną z użyciem bata, heh. Jeśli chodzi o zadowolenie kobiety, to już obowiązkowa kwestia ;) Każdy dobry kochanek powinien znać się na rzeczy w tej czynności, która często sprawia więcej przyjemności od samej penetracji no i prowadzi do orgazmu łechtaczkowego.
  Odpowiedz
(18.09.2012, 19:23)tlumak napisał(a): Każda laska lubi sobie wkładać sobie duże przedmioty do ust ;-D Jeżeli twierdzi inaczej to kłamie.
Co do higieny to ja to widzę tak : to że twój członek będzie miał niezbyt przyjemny zapach po całym dniu ciężkiej pracy i laska zrobi Ci loda to już sprawa indywidualna, jedna kobieta nawet nie pomyśli że może zdjąć majteczki przed facetem bez uprzedniego podmycia się. Inna wręcz przeciwnie ma to wszystko gdzieś, oddaje się tej pięknej chwili pożądania. Jak kobieta nie może się przełamać do loda to trzeba ją powoli stopniowo przyzwyczajać do członka, można też urozmaicać i dodawać bitą śmietanę, miód. Takie sposoby nakręcają i jeżeli dziewczyna będzie się czuła komfortowo to zapomni o swoich oporach i dostaniesz szczerego niewymuszonego lodzika. :-D

Co do minety to kobiety zwykle dbają o higienę więc wizyta językiem w kroczu może mieć tylko i wyłącznie pozytywne odczucia. Nie wiem jak można się wzbraniać przed minetą. Jeżeli jakaś laska to robi to tylko dlatego że nie wie co traci :D

Jak dla mnie to traktujesz troche kobiety jak rzecz... Sorry, ale takie odniosłem odczucie po tym co piszesz... Kobiety zasługują na większy szacunek niż określenie "laska". O laskę to się będziesz podpierał w przyszłości :)

Odpowiedz
W stu procentach zgadzam się z Vilandrą. Po pierwsze - higiena na pierwszym miejscu, po drugie - NAPRAWDĘ nie każda kobieta to lubi i czasem trzeba się z tym po prostu pogodzić.

tlumak napisał(a):Każda laska lubi sobie wkładać sobie duże przedmioty do ust ;-D Jeżeli twierdzi inaczej to kłamie.
Chłopie, nie wiem, skąd Ty bierzesz takie rewelacje, ale mam nadzieję, że to był żart, bo z takim myśleniem daleko nie zajedziesz. Sam sobie włóż jakiś "duży przedmiot" do ust, sprawdź po jakim czasie dostaniesz odruchu wymiotnego i czy Ci to sprawia przyjemność...

Buhay napisał(a):Ja mam w tej kwestii takie podejście, że traktuję to jako nagrodę dla niej.
No takiej wypowiedzi, to się po Tobie nie spodziewałam... :P W życiu nie traktowałabym "lodzika" jako nagrody DLA MNIE (ewentualnie jako nagrodę dla faceta, choć ja mam do tego inne podejście) i wątpię, by znalazła się jakakolwiek kobieta, która uważałaby, że możliwość zaspokojenia mężczyzny oralnie jest dla niej nagrodą. Chyba nie będziemy udawać, że nie wiemy, komu "lodzik" sprawia większą (o wiele) przyjemność?
  Odpowiedz
MissFuneral napisał(a):No takiej wypowiedzi, to się po Tobie nie spodziewałam... W życiu nie traktowałabym "lodzika" jako nagrody DLA MNIE (ewentualnie jako nagrodę dla faceta, choć ja mam do tego inne podejście) i wątpię, by znalazła się jakakolwiek kobieta, która uważałaby, że możliwość zaspokojenia mężczyzny oralnie jest dla niej nagrodą. Chyba nie będziemy udawać, że nie wiemy, komu "lodzik" sprawia większą (o wiele) przyjemność?

To trochę bardziej głębokie działanie psychologiczne... Zahacza trochę o manipulację i styl bycia mężczyzny. Choć w teorii wydaje się niewykonalne, w praktyce się sprawdza. Zdaję sobie sprawę, że głoszę w tym momencie dla was małą herezję, jednak nie mam siły rozkładać tego na czynniki pierwsze. Zachodzi tu w pełni Win-Win, choć mogłoby się wydawać, że przyjemność w tym przypadku ma jedynie mężczyzna, a kobieta jest wręcz poszkodowana... Bzdura. Znam kobiety, które miały opory i nigdy nie myślały, że kiedykolwiek będą miały w ustach męskiego członka, a jednak. Co ciekawe, polubiły to ;) Hipnozą się nie bawię. Czarodziejem też nie jestem, a na życie towarzyskie, jak i zarówno sexualne, nie narzekam ;)

Jest jeszcze kwestia analna - Uwielbiana przez praktyków i znienawidzona przez wszystkich, którzy nigdy nie spróbowali ;) Co nie Asiu?

Wiem, wiem, czasem potrafię być złośliwy ^^
  Odpowiedz
(18.09.2012, 19:39)Buhay napisał(a): Ja mam w tej kwestii takie podejście, że traktuję to jako nagrodę dla niej. Jeśli będzie grzeczna, dostanie możliwość zaspokojenia mnie w ten sposób. Wiem, wiem, brzmi strasznie despotycznie i robi ze mnie tyrana, choć w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Tutaj chodzi o dominację intelektualną, a nie fizyczną z użyciem bata, heh.

Oooo @Buhay teraz "to się pałka przegła". Dominacja intelektualna? Czyli co? Jestem od Ciebie mądrzejszy, inteligentniejszy, zdolniejszy, więc z racji swojej niższość powinnaś odczuwać to jako nagrodę z mojej strony??:OO

Jestem kategorycznie na nie, jeśli chodzi o takie podejście.
  Odpowiedz
Dziewczyny, wybaczcie, ale logicznie Wam tego niestety nie wytłumaczę ;) Tyle ode mnie w temacie.

PS. Choć przyznam, że określenie dominacja "intelektualna" jest naciągnięte. Chodziło mi bardziej o dominację ogólną, instynktowną, nie fizyczną.
  Odpowiedz